Kategoria: Złote myśli

1 · 2 · następna strona »
 • Serwis filmowy - muzyka, cytaty filmowe »

  Serwis filmowy - muzyka, cytaty filmoweW Serwisie Filmowo znajdziesz recenzje, artykuły, biografie ludzi kina, kultowe cytaty, dział poświęcony postaciom filmowym i muzyce filmowej. Wszystko to stara się łączyć wiedza, dokładna analiza i rzetelna krytyka.

  Data dodania: 17 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Stefan Garczyński - pisarz, publicysta, nauczyciel »

  Stefan Garczyński - pisarz, publicysta, nauczycielTwórczość Stefana Garczyńskiego - pisarza, publicysty, nauczyciela. Publikacje dla każdego: jak dobrze żyć, jak mieć poprawnie relacje z ludźmi, jak się uczyć, sprawnie myśleć i nie popełniać błędów, jak dyskutować itd. - w popularnej i lekkiej formie, podane z kulturą, humorem i błyskotliwością

  Data dodania: 11 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Miłosne listy »

  Miłosne listyListy i wyznania miłosne napisane przez znane postacie historyczne. Przeczytaj jak wyznawali miłość ukochanym osobom Georg Byron, Napoleon, Zygmunt Krasiński, Tadeusz Kościuszko czy Barbara Radziwiłówna.Sprawdź czy wyznawanie miłości zmieniło się mocno przez ostatnie stulecia?

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Cytaty »

  Dobre CytatyZdobywajcie cenna wiedzę od innych, oni już swoje przeżyli i osiągnęli wiele. Na stronie znajdziecie tylko najlepsze cytaty, staranie dobrane, które przeszły weryfikacje naszych administratorów. Wejdźcie, bo warto!

  Data dodania: 23 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze miłosne »

  Wiersze miłosneSerwis milosne.com.pl to serwis poświęcony tematyce miłosnej. Wiersze i wierszyki miłosne, powiedzenia, aforyzmy - to wszystko przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do przeglądania naszego serwisu, a wiersze miłosne, aforyzmy czy miłosne smsy wprawią Was w przyjemny nastrój, albo staną się świetnym prezentem dla ukochanej osoby.

  Data dodania: 23 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Aforyzmy znanych ludzi »

  Aforyzmy znanych ludziZbiór cytatów oraz aforyzmów sławnych ludzi - Einstein, Mickiewicz i inni. Jeżeli nie masz pomysłu na opis gg, chcesz zabłysnąć na imprezie lub po prostu dowiedzieć się czegoś nowego to świetnie trafiłeś.

  Data dodania: 17 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty z Komnaty »

  Cytaty z KomnatyStrona zwana Komnatą zawiera kolekcję wielu tysięcy cytatów, aforyzmów, sentencji, myśli, powiedzeń itp. Istnieje również możliwość zamieszczenia tam własnych zbiorów z twórczością aforystyczną. Jest też opcja pozwalająca na losowy wybór cytatów. W Komnacie znajduje się też Hymn o miłości, Dezyderata oraz Skala oceny duchowości.

  Data dodania: 06 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przysłowia powiedzonka »

  Przysłowia powiedzonkaSerwis zawiera bazę przysłów zebranych z całego świata. Ciekawe, śmieszne, interesujące i pouczające przysłowia. Oceniaj i dopisuj przysłowia oraz ciekawe powiedzonka.

  Data dodania: 17 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty i biografie »

  Cytaty i biografieCytaty i aforyzmy a także krótkie biografie ludzi, którzy swoją wiedzą, charakterem, nieprzeciętnymi umiejętnościami wpłynęli na bieg historii. Na stronie zgromadzone są cytaty między innymi Platona, Seneki, Darwina czy Adama Mickiewicza. Zapraszam do czytania.

  Data dodania: 15 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dla dzieci - wiersze »

  Dla dzieci - wierszePoczytaj swojemu dziecku najpiękniejsze wierszyki. W serwisie znajdziesz zarówno te najbardziej znane jak i te troche mniej. wszystkie wierszyki sa bardzo ładne i odpowiednie dla dzieci. Strona została zbudowana w sposób przyjazny dziecku.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na urodziny, komunię, ślub »

  Życzenia na urodziny, komunię, ślubNajlepszy zestaw z życzeniami na urodziny, wesele i inne święta. Strona cały czas jest rozwijana przez internautów dodających życzenia, które sami wymyślili. Każdy internauta może punktować teksty z życzeniami klikając plusa lub minusa przy życzeniu. W serwisie zawsze aktualna data, kto ma dziś imieniny, kto z znanych ludzi obchodzi tego dnia urodziny. Zapraszam, wejdź dodawaj swoje życzenia i oceniaj życzenia innych internautów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty »

  CytatyZbiór ciekawych cytatów, przyslów, aforyzmów oraz powiedzonek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Cytaty literackie, miłosne, śmieszne. Znajdź swoją sentencje życiową. Obszerna baza cytatów.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Złote myśli - nowa strona:

Adres: