Kategoria: Fora kulturalne

 • Fotografia »

  FotografiaFoto forum fotoarts.pl - Fotograficzna grupa dyskusyjna, a w niej fotografia tradycyjna, cyfrowa, galerie i porady, szkoły fotograficzne i wiele innych ciekawostek ze świata fotografii.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • FF Forum Filmowe »

  FF Forum Filmowewww.forum-filmowe.pl Najlepsze forum filmowe w sieci! Znajdziesz tutaj takie gatunki jak dramat, thriller, film psychologiczny, horror, dreszczowiec, film grozy, kino ambitne, offowe i wiele innych!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zagadki filmowe »

  Zagadki filmoweForum filmowe, które zawiera ciekawe dyskusje, obszerne recenzje filmów, kultowe cytaty, zagadki filmowe. Dostępne również sylwetki ludzi kina, relacje z wydarzeń filmowych i polecane filmy w TV.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Literackie Ksiazkownicy.pl »

  Forum Literackie Ksiazkownicy.plKsiazkownicy.pl to forum literackie. Jak to zwykle na forach literackich możesz u nas wymienić się swoimi poglądami na temat literatury, a więc konkretnych książek, autorów, gatunków literackich i inne. To co wyróżnia nasze forum literackie wśród innych jest katalog ebooków podzielony na działy tematyczne takie jak proza, naukowe i popularnonaukowe, hobby i inne. Możesz tam znaleźć informacje o konkretnych książkach takie jak krótki opis, ISBN, ilość stron, a także link skąd daną książkę można pobrać.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla gitarzystów, perkusistów, klawiszowców »

  Forum dla gitarzystów, perkusistów, klawiszowcówForum współtworzone przez muzyków - przeznaczone dla innych muzyków. Każdy gitarzysta, perkusista, wokalista, basista, klawiszowiec i każdy inny muzyk znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Jeśli jesteś muzykiem, lub jesteś w jakikolwiek sposób z muzyką związany to idealnie trafiłeś. Chcesz kupić instrument, lub zaoferować lekcje gry możesz to zrobić na forum. Forum głównie powstało, żeby ludzie dla których muzyka jest ważną częścią życia mogli się wymienić poglądami, doświadczeniami, podyskutować i rnz czasem zaprzyjaźnić.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze o miłości, uczucia »

  Wiersze o miłości, uczuciaNajwiększy polski serwis o miłości, a w nim m.in. takie działy jak samotność, związek, małżeństwo, wiersze, szuflada, aforyzmy, forum i inne. Znajdziesz tu wszystko o miłości.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Twórców Sztuki - Forum »

  Klub Twórców Sztuki - ForumKlub Twórców sztuki zaprasza na forum, gdzie poruszamy tematy związane z malarstwem, rzeźbą i rękodziełem. Jest to forum przeznaczone dla artystów, forum malarskie i szeroko rozumiane forum sztuki. Znajdziecie tu również galerie i sklep internetowy oraz wiele informacji dotyczących konkursów malarskich, nauki malowania i rysunku oraz plenerów malarskich.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BziCool.pl »

  BziCool.plBziCool.pl powstał 15 stycznia 2012 roku z inicjatywy Gladiusa. Chciał on zbudować społeczność, przeplataną ciągłą informacją, która nie tylko zaciekawi, ale i zachęci do zagłębienia się w temat jeszcze bardziej. W wizję wciągnął swojego najbliższego przyjaciela Kota, który z miejsca stwierdził, że to świetny pomysł. Tak zaczęła się długa i żmudna budowa portalu, niekiedy oparta na domowej partyzantce. Pierwsze materiały do telewizji, pierwsze galerie, oraz artykuły. Powoli zaczęli dołączać do nich pozostali. I tak powstał skład redakcyjny, który swym charakterem bardziej przypomina rodzinę, aniżeli poważną redakcję. Dzięki rocznej ciężkiej pracy jesteśmy Tu i Teraz, natomiast w przyszłości będzie lepiej i bardziej Zbzikowanie. Zostańcie z nami, a przekonacie się sami…. Przez 12 miesięcy odwiedziłonas 2,5 mln ludzi. Portal ma charakter informacyjno-społecznościowy i skierowany jest do grupy wiekowej w przedziale 13-56 lat. Poruszana w nim tematyka to szeroko pojęta popkultura (muzyka, film, zdrowie, sport, gry, teatr, literatura, fantastyka, fotografia, uroda, manga i anime). Jeśli chodzi o zasięg - BziCool.pl jest portalem krajowym.Mamy siedziby ulokowane w takich miastach jak Kraków, Lublin i Warszawa, co pozwala nam dotrzeć do jeszcze większej ilości ludzi. W ciągu roku działalności objęliśmy patronat nad takimi imprezami jak: Ursynalia, Reggaeland Festival, radomska Wiosna Studencka, Wiosna Motocyklowa, Ogólnopolski Złot Motocyklowy, Krakon, Orange Warsaw Festival, czy też lubelski Falkon. Na dzień dzisiejszy obejmujemy opieką medialną praktycznie wszystkie imprezy w Radomiu i regionie.Współpracujemy z międzynarodowymi wydawcami gier, takimi jak: Ubisoft, CD Projekt RED, oraz krajowymi firmami. Znajdujemy się na okładkach książek, komiksów oraz na plakatach w całej Polsce. A to dopiero początek...

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum Kulnaro, czyli kultura »

  Forum Kulnaro, czyli kulturaJesteś osobą interesującą lubiąca nowe doświadczenie i poznawanie osób? Zapraszamy na forum społecznościowe poświęcone przeróżnym rzeczom. Głównie chcemy stworzyć interesującą ekipę ludzi, zdobyć nowe doświadczenie, czy po prostu poznać nowych znajomych i miło spędzić czas. Zapraszamy was serdecznie niezależnie od wieku.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Statuetki, pomniki, medale, statuetki warszawa - PAP-ART »

  Statuetki, pomniki, medale, statuetki warszawa - PAP-ARTAgencja artystyczna Pap-Art produkuje medale, statuetki, pomniki z brązu, nagrody, rzeźby, tablice pamiątkowe i reklamowe oraz elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie nasze prace tworzymy na indywidualne zamówienie. Firma Pap-Art istnieje od 1995 roku.
  Wykonujemy: statuetki, medale, pomniki, statuetki okolicznościowe, statuetki projektowanie, statuetki z metalu, statuetki warszawa, medale na zamówienie, pomniki z brązu, pomniki na zamówienie
  Przykładamy olbrzymią uwagę, do jakości wykonywanych prac, co widać w zrealizowanych pracach. Kluczem do sukcesu firmy jest dbałość o mistrzostwo wykonania a także wyłącznie indywidualne podejście do każdego zamówienia. Na każdym etapie wykonywanych prac współpracujemy z naszym klientem, elastycznie dopasowując się do oczekiwań. Nasz zespół to pasjonaci posiadający ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Nasz firma współpracuje z wieloma wybitnymi artystami rzeźbiarzami, projektantami oraz architektami.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »

Fora kulturalne - nowa strona:

Adres: