Kategoria: Teatr

1 · 2 · następna strona »
 • Teatr Tancerzy Ognia - AVATAR »

  Teatr Tancerzy Ognia - AVATARGrupa tancerzy ognia z Legnicy oferuje profesjonalne pokazy fireshow - widowiskowego tańca z płonącymi łańcuchami, kijami, wachlarzami itp. W pokazach wykorzystujemy również elementy sztuki teatralnej, akrobatyki oraz sztuk walki.

  Data dodania: 09 11 2005 · szczegóły wpisu »
 • Taniec z Ogniem "Fire dancers" »

  Taniec z Ogniem "Fire dancers"Strona poświęcona jest artystycznemu tańcu z ogniem. Znajdziesz na niej informacje dotyczące tańca. Na stronie opisane są techniki wykorzystywane w tańcu z ogniem, sprzęt (poi), ciekawe zdjęcia,

  Data dodania: 17 11 2005 · szczegóły wpisu »
 • Teatr ognia oraz tancerze ognia »

  Teatr ognia oraz tancerze ogniaTeatr ognia i tancerze ognia zapraszają na stronę na której przedstawiamy taniec z ogniem.

  Data dodania: 20 11 2005 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Polski, Teatr Buffo - aktor »

  Teatr Polski, Teatr Buffo - aktorStrona www aktora - Piotra Bajtlika. Aktor urodził się 4 marca 1982 roku w Mysłowicach. w 2005 roku ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie, współpracuje również z Teatrem Studio Buffo.

  Data dodania: 25 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Musicalowy »

  Koncert MusicalowyJedyny w swoim rodzaju broadwayowski show, składający się z największych przebojów musicalowych, znanych ze światowej sławy produkcji: Chicago, Cabaret, Phantom of the Opera Fiddler on the roof oraz niezapomnianych przebojów gwiazd estrady.

  Data dodania: 04 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Korez »

  Teatr KorezTeatr Korez to teatr dla ludzi, który bawi a nie nudzi! Powstał w 1990 roku. W ciągu kilkunastu lat istnienia konsekwentnie buduje swój repertuar i prestiż. To teatr, który potrafi dobrze i mądrze bawić każdego widza. Korez zagrał już ponad 2000 przedstawień. Zapraszamy na spektakle

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty aktorskie Piotra Filonowicza »

  Warsztaty aktorskie Piotra FilonowiczaZajęcia i warsztaty aktorskie - teatralne dla licealistów, studentów, nauczycieli, instruktorów. Praca nad ruchem, głosem, improwizacją, walka z nieśmiałością. Kursy weekendowe. Aktorstwo w Akademii Sztuki i Kultury.

  Data dodania: 04 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Aktorka Aldonka Orman »

  Aktorka Aldonka OrmanOficjalna strona internetowa aktorki Aldony Orman. W serwisie biografia artystki, fotogaleria i wiele innych. Jeżeli szukasz ciekawych informacji Zapraszamy na stronę internetową już dziś.

  Data dodania: 21 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Spektakle profilaktyczne »

  Spektakle profilaktyczneSpektakle profilaktyczne zapobiegające paleniu tytoniu i innym używkom. Nasz teatr profilaktyczny zajmuje się organizacją spektakli adresowanych do dzieci i młodzieży. W przedstawieniach naszego teatru ostrzegamy przed zażywaniem narkotyków, a także informujemy o skutkach uzależnień. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie internetowej naszego teatru. Serdecznie zapraszamy. Spektakle profilaktyczne w Teatrze Króla.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Nasz, Szklarska Poręba »

  Teatr Nasz, Szklarska PorębaTeatr Nasz Michałowice to 18 lat tradycji (powstał w 1991 roku), 34 autorskie premiery, niezliczone przedstawienia i spektakle (już niemal 4500), z których ponad połowa to kabarety. A Teatr Nasz tworzą: Jadwiga Kuta - znakomita aktorka śpiewająca - podbiła swego czasu Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Tadeusz Kuta - aktor i autor tekstów satyrycznych, dał się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki programowi telewizyjnemu HBO Na Stojaka rnJacek Szreniawa - wyjątkowy muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Wielki w Cigacicach »

  Teatr Wielki w CigacicachCigacice to wieś położona nad Odrą w województwie lubuskim. Na pierwszy rzut oka to wieś zwyczajna- z jednym kościołem, kilkoma sklepami i portem nad rzeką. Ale, gdy się przyjrzeć bliżej to wcale taka zwyczajna nie jest. Bo która wieś jeszcze ma u siebie teatr? Ha! A Cigacice mają! Na dodatek jest to Teatr Wielki! Już przy pierwszym spektaklu reżyserowanie i opiekę nad teatrem przejął Dariusz Kamys- znany kabareciarz, świeżo upieczony wówczas mieszkaniec Cigacic.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Tańca z Ogniem Mantra »

  Teatr Tańca z Ogniem MantraPokazy tańca ognia łączące w sobie klimatyczną muzykę z elementami teatru. Idealna atrakcja na każdą imprezę - wesela, urodziny, bankiety, dni miast. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, miecze, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia!

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Teatr - nowa strona:

Adres: