Kategoria: Numizmatyka

1 · 2 · następna strona »
 • Numizmatyka »

  NumizmatykaNumizmatyka to twoja pasja? Poszerz swoje zbiory zobacz nasz sklep on-line lub tez nasza ofertę abonamentu.

  Data dodania: 19 11 2005 · szczegóły wpisu »
 • Monety kolekcjonerskie z Polski i zagranicy »

  Monety kolekcjonerskie z Polski i zagranicyFHU Martin Sklep dla NUMIZMATYKÓW. Monety polskie i egzotyczne. Srebrne i złote. Z Janem Pawłem II. Posiadamy ofertę dla sklepów.

  Data dodania: 11 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • Salon Nunizmatyka - Dzieje Złotego - monety, banknoty »

  Salon Nunizmatyka - Dzieje Złotego - monety, banknotyMonety dla Numizmatyka i nie tylko. Salon Numizmatyczny i Sklep Internetowy. Monety Kolekcjonerskie, Okolicznościowe, okresu Międzywojennego i wiele innych, akcesoria. Monety Papieskie Jan Paweł II, monety złote i srebrne. Banknoty. Rarytasy. Wiadomości, nowości, katalogi. Skup i wycena.

  Data dodania: 06 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Luca Coin Frames - Oprawy do monet kolekcjonerskich »

  Luca Coin Frames - Oprawy do monet kolekcjonerskichLuca Coin Frames oprawy do numizmatów skierowane sa do kolekcjonerów, pasjonatów monet, muzeów oraz gabinetów numizmatycznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 21 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Monety zagraniczne »

  Monety zagraniczneSklep numizmatyczny zajmuje się sprzedażą różnych numizmatów. Istotne miejsce w sklepie posiadają monety zagraniczne, których w sklepie jest faktycznie bardzo wiele. Odnajdziemy tutaj choćby monety europejskie: włoskie, rosyjskie, portugalskie jak również monety z innych kontynentów: Azji, obu Ameryk, Australii, Afryki. W naszym sklepie kolekcjonerskim nie mogło zabraknąć akcesoriów kolekcjonerskich do których należą: lupy na głowę, mikroskopy kieszonkowe, środki do konserwacji i czyszczenia złotych i srebrnych.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Piękne Monety »

  Sklep Piękne MonetySklep Pieknemonety.pl oferuje niezwykłe srebrne monety kolekcjonerskie z całego świata. Tylko u nas znajdziesz wyjątkowe monety tytanowe, monety srebrne oraz numizmaty. Zapraszamy serdecznie. W ofercie posiadamy monety następujących mennic: Mennica Polska, Royal Canadian Mint, Pobjoy Mint.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka i monety »

  Numizmatyka i monetySklep numizmatyczny e-dukat.pl oferuje monety polskie i zagraniczne, srebrne, złote, kolekcjonerskie i bulionowe. W sprzedaży duży wybór akcesoriów numizmatycznych i kolekcjonerskich oraz sztabki złota i srebra. W sprzedaży także sztabki złote i srebrne i akcesoria numizmatyczne i kolekcjonerskie.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety kolekcjonerskie »

  Monety kolekcjonerskieInternetowy sklep oferujący bardzo duży wybór monet dla koneserów oraz dla hobbystów numizmatyki. W ofercie promowanego sklepu znajdują się monety kolekcjonerskie, monety okolicznościowe, monety polskie III RP, monety PRL, amerykańskie ćwierćdolarówki stanowe, monety strefy euro oraz wiele innych.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka, monety, hobby »

  Numizmatyka, monety, hobbyStrona poświęcona kolekcjonowaniu monet. Dzięki spisowi monet okolicznościowych i kolekcjonerskich uzupełnisz i skatalogujesz swoją kolekcje. Słownik terminów numizmatycznych, newsy, ciekawostki, porady dla kolekcjonerów. Nowe numizmaty emitowane przez Narodowy Bank Polski.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka na monety »

  Pudełka na monetyJeśli jesteś zagorzałym numizmatykiem zapewne posiadasz wielką kolekcję ciekawych oraz cennych monet na które przydały by się jakieś ekskluzywne pudełka aby uwydatnić świetność monety. Dlatego powstała właśnie ta strona internetowa. Strona ta jest stroną www firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych pudełek na monety oraz medale. Firma prowadzi także sprzedaż monet oraz medali okolicznościowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  MonetyAntykwariat numizmatyczny z wieloletnią tradycją. Specjalizacja antykwariatu to wszelkiego rodzaju monety, banknoty, odznaki oraz medale. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachowe doradztwo w poszerzaniu swoich zbiorów. Kolekcje dla koneserów oraz dla amatorów militarii i numizmatyki.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  MonetySkarbiec Mennicy Polskiej: Sklep wysyłkowy zajmujący się emisją i dystrybucją numizmatów o zróżnicowanej tematyce, działający pod patronatem Mennicy Polskiej S.A. - firmy posiadającej bogatą tradycję i zaufanie klientów. W jego bogatej ofercie znaleźć można zarówno polskie monety kolekcjonerskie, serie tematyczne, jak i numizmaty zagraniczne, a także akcesoria dla kolekcjonerów. Zawiera informacje o produkcji monet, rozbudowany FAQ oraz najnowsze aktualności ze świata monet. Wizerunek nawiązuje do postaci Stanisława Augusta Poniatowskiego.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Numizmatyka - nowa strona:

Adres: