Kategoria: Taniec

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Zespół piosenki i tańca Pędziwiatry z Łodzi »

  Zespół piosenki i tańca Pędziwiatry z ŁodziDo zespołu należą dzieci i młodzież w wieku 6-20 lat. Na naszej stronie zapoznasz się z historią grupy, zobaczysz fotografie z występów oraz podróży, a także posłuchasz fragmentów naszych piosenek.

  Data dodania: 25 10 2005 · szczegóły wpisu »
 • Taniec z Ogniem "Fire dancers" »

  Taniec z Ogniem "Fire dancers"Strona poświęcona jest artystycznemu tańcu z ogniem. Znajdziesz na niej informacje dotyczące tańca. Na stronie opisane są techniki wykorzystywane w tańcu z ogniem, sprzęt (poi), ciekawe zdjęcia,

  Data dodania: 17 11 2005 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca w Warszawie »

  Kursy tańca w WarszawieKursy, lekcje tańca. Największa tego typu placówka w Warszawie, szkołę prowadzi Agustin Egurrola. W ofercie nauka tańca współczesnego, towarzyskiego, indywidualne zajęcia.

  Data dodania: 01 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • Cheerleaders, żużel - zdjęcia »

  Cheerleaders, żużel - zdjęciaZdjęcia sportowe. Żużel, koszykówka, cheerleaders. Galerie z meczy drużyn: Śląsk Wrocław, Atlas, MOS, CCC Polkowice, Polfa Pabianice, Ślęza Siechnice. Tapety. Fotoreporter: Sebastian Stankiewicz.

  Data dodania: 05 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • WUDEKA - Rap, Break dance »

  WUDEKA - Rap, Break danceStrona dębickiej grupy Street Fighter. Na stronie filmy i zdjęcia z pokazów tańca break dance, a także filmiki i fotki z treningów break dance.

  Data dodania: 18 03 2006 · szczegóły wpisu »
 • Akademia tańca w Krakowie »

  Akademia tańca w KrakowieAkademia tańca Kraków zaprasza na kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego. Oferujemy naukę tańca towarzyskiego: walc angielski, wiedeński, tango, disco, 2 na 1, foxtrot, samba, chacha, rumba, jive, quickstep. Kursy tańca dla młodzieży i dorosłych. Indywidualne lekcje, nauka tańca na każdą okazję.

  Data dodania: 04 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Teatr Ognia "Los Fuegos" oświecimy każdą impreze »

  Teatr Ognia "Los Fuegos" oświecimy każdą imprezeTeatr Ognia Los Fuegos z Krakowa.Zajmujemy sie profesjonalnymi pokazami tańca z ogniem i fluorescencyjnym show w świetle uv - taniec z wachlarzami i fluorescencyjny bodypainting. Zapraszamy na show.

  Data dodania: 06 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Taniec brzucha, taniec orientalny »

  Taniec brzucha, taniec orientalnyTaniec brzucha, bellydance, taniec orientalny. Zespół ZAHRA prowadzony przez AMANI. Występy, nauka, warsztaty. Strona dla wszystkich miłośniczek bellydance. Filmy, dyskusje, informacje. Strona podaje na bieżąco wszystkie wiadomości o tańcu brzucha w Polsce i na świecie.

  Data dodania: 10 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka Duszy - Ośrodek Pracy Twórczej »

  Muzyka Duszy - Ośrodek Pracy TwórczejNa tej stronie WWW znajdziesz interesujące zajęcia, przygotowane specjalnie dla ludzi, którym w duszy gra. Strona organizatorki wspaniałych warsztatów tańca, śpiewu i nie tylko - Basi Zieleńskiej.

  Data dodania: 11 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Taniec towarzyski, współczesny, weselny »

  Taniec towarzyski, współczesny, weselnyStudio Rekreacji Ruchowej Klub Tańca Malwiny Pietrzyk. Grabiszyńska 166/11 53-437 Wrocław. Kursy tańca: taniec towarzyski, taniec współczesny, pierwszy taniec weselny-wedding dance, dance aerobic, fittnes. Tryb indywidualny lub grupowy. Organizujemy obozy taneczne, zielone szkoły, szkolenia, zajęcia integracyjne dla firm, nauczycieli. Kursy tańca prowadzone są również w Strzegomiu oraz w Kątach Wrocławskich

  Data dodania: 13 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Studio Nauki Tańca - Poznań »

  Studio Nauki Tańca - PoznańStudio Nauki Tańca - Poznań Katarzyna Stachowiak. Jeżeli chcesz się nauczyć tańczyć disco, przygotować się na wesele, dowiedzieć jak zatańczyć pierwszy taniec, czeka Cię studniówka, Przyjdź na nasze zajęcia.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Saurion - Tancerze ognia, fireshow, żonglerka »

  Saurion - Tancerze ognia, fireshow, żonglerkaGrupa fireshow, Tancerze ognia z Olecka prezentujący artystyczne pokazy ognia i lightshow wraz z elementami sztuki teatralnej, tańca i żonglerki. Jesteśmy tancerzami ognia z Olecka na Mazurach. Od wielu lat interesujemy się tą formą ekspresji - zwłaszcza ogniem i światłem.. To nas kręci i fascynuje.

  Data dodania: 04 09 2007 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Taniec - nowa strona:

Adres: