Kategoria: Galerie sztuki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wirtualna galeria sztuki użytkowej »

  Wirtualna galeria sztuki użytkowejWyjątkowy sklep internetowy - wirtualna galeria sztuki użytkowej. Tu kupisz myśli, światła, kształty i plamy. Prezenty obrazy meble lampy. Zapraszamy na wirtualne zakupy.

  Data dodania: 05 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • Galeria sztuki - obrazy, sztuka użytkowa »

  Galeria sztuki - obrazy, sztuka użytkowaAutorska galeria sztuki, fotografie, obrazy, sztuka użytkowa, filmy i zdjęcia autorstwa Barnaby Szczotki. Wirtualna galeria sztuki. Zapraszam do oglądania.

  Data dodania: 17 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • Zachęta »

  ZachętaPoznań - Galerie sztuki. Wielkopolskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych - kolekcje sztuki, wystawy, galeria, sztuka, wspieranie rozwoju sztuki współczesnej. Wielkopolska, poznańska Zachęta zaprasza.

  Data dodania: 04 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Galeryjka »

  GaleryjkaGaleryjka Łódzka. Nowość!! Oprawa z wizualizacją wszystko przez internet. Opraw swój obraz, lustro nie wychodząc z domu. Producent ram, dobre malarstwo w niskich cenach, Tanio.

  Data dodania: 14 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Roman Zakrzewski - galeria internetowa obrazów »

  Roman Zakrzewski - galeria internetowa obrazówStrona domowa artysty malarza, galeria obrazów, archiwum, biografia, adres kontaktowy. Malarstwo oparte na klasycznych wartościach, którego tematem jest portret. W tle pojawia się martwa natura lub pejzaż.

  Data dodania: 13 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Arkana Galeria Sztuki Współczesnej »

  Arkana Galeria Sztuki WspółczesnejGaleria Arkana to nowa galeria sztuki współczesnej w Łodzi. Galeria znajduje się na parterze kamienicy w centrum Łodzi przy ul Więckowskiego 18. Ideą Galerii jest reprezentacja selektywnie wybranych, młodych i wybitnych artystów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, umożliwiająca ich dalszy rozwój twórczy i sprzedaż prac.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Cezariusz Andrejczuk - fotografa National Geographic »

  Cezariusz Andrejczuk - fotografa National GeographicAutorska galeria fotografa National Geographic. Zawiera materiał z albumów "Biebrza" oraz "100 obrazów znad Narwi" oraz nowe, niepublikowane zdjęcia lotnicze a także kreacyjne fotografie przyrodnicze z cyklu "Ruchańce". Fotografie są udostępnione do ściągania, niektóre można oglądać w wielkiej rozdzielczości 5600x3360 pix. Można zamówić u autora powiększenie każdego zdjęcia w dowolnym formacie

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria porcelany »

  Galeria porcelanyGaleria Sztuki i Porcelany jest galerią unikatowych dzieł sztuki, tworzonych przez artystów o randze międzynarodowej. Można tu znaleźć ceramikę artystyczną, obrazy porcelanowe, aplikacje porcelanowe, obrazy witrażowe, grafikę artystyczną i portfolio grafiki użytkowej. Wszystkie prace z galerii sztuki i porcelany są dziełami unikatowymi. Materiały wykorzystywane przez twórców są najwyższej jakości, a są to przede wszystkim: porcelana francuska, złoto, platyna, szkło artystyczne. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania i zakupów.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Art-forma »

  Galeria Art-formaZajmujemy się profesjonalną oprawą obrazów, akwareli, zdjęć, luster, itp. Sprzedajemy obrazy olejne, akwarele, grafiki, lustra. Nasza galeria to nie tylko sprzedaż pięknych obrazów, które z pewnością wkrótce będą zdobić Twoje ściany. To także lustra i ramy do luster, ramy do obrazów (ramy owalne, ramy nowoczesne, ramy stylowe) - wszystko to by w jak najlepszy sposób urządzić Twój wymarzony kąt.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lego Art by Bartosz Kurek »

  Lego Art by Bartosz KurekNazywam się Bartosz Kurek i jestem studentem mechatroniki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Ta strona jest w całości poświęcona sztuce Lego tworzonej przeze mnie. Zajmuję się budowaniem z klocków Lego różnych rzeczy, od portretów tworzonych na podstawie zdjęć po obiekty trójwymiarowe. Zapraszam w szczególności do działu MOJE PRACE gdzie w miarę możliwości będę zamieszczał moje nowe dzieła. Zachęcam do częstych odwiedzin serwisu.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Smart Gallery - sztuka dla każdego »

  Smart Gallery - sztuka dla każdegoKrakowska galeria - Smart Gallery burzy tradycyjne podejście do sztuki, jako dobra osiągalnego jedynie dla wybranych. Odważnie prezentujemy prace młodych twórców, nie ograniczając się do konkretnego medium. Oferujemy malarstwo, rysunek, rzeźbę oraz fotografię. Organizujemy autorskie warsztaty z malarstwa, fotografii, rysunku dla dzieci oraz dorosłych. Specjalne oferty dla firm.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portfolio Aneta Lis-Marcinkiewicz, Obrazy, biżuteria »

  Portfolio Aneta Lis-Marcinkiewicz, Obrazy, biżuteriaJej prace artystyczne wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane, tworzy obiekty i instalacje. Ukończyła ASP w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru, malarstwo w pracowni Marka Czajkowskiego. Dyplom uzyskała w 2004 w Pracowni Biżuterii Andrzeja Szadkowskiego. Aneta Lis-Marcinkiewicz zajmuje się projektowaniem biżuterii, maluje obrazy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Galerie sztuki - nowa strona:

Adres: