Kategoria: Antyki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Antyki informacje - Wortal Antykwaryczny »

  Antyki informacje - Wortal AntykwarycznyAntyki informacje - Antyki.info - Wortal Antykwaryczny - antyki, starocie, adresy antykwariatów, informacje z rynku, antyki w Polsce i Internecie, dzieła skradzione, antyki ogłoszenia

  Data dodania: 04 02 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat i galeria sztuki współczesnej »

  Antykwariat i galeria sztuki współczesnejSkup, komis, sprzedaż dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich - malarstwo dawne i współczesne - porady antykwaryczne. Firma działa od 20 lat w centrum Jeleniej Góry prowadzona przez Annę i Waldemara Furs. Specjalizujemy się w szkle historycznym i współczesnym. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antyki - meble, porcelana, starocie w Antyk.net.pl »

  Antyki - meble, porcelana, starocie w Antyk.net.plNajwiększy sklep internetowy z antykami w Polsce: Porcelana, Meble, Srebra i Platery, Malarstwo, Rzemiosło. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą antyków, ich wyceną i renowacją.

  Data dodania: 25 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat WU-EL - numizmatyka, kartografia, dokumenty »

  Antykwariat WU-EL - numizmatyka, kartografia, dokumentyInternetowy Antykwariat -WU-EL- numizmatyka, kartografia, grafika, dokumenty, pocztówki, malarstwo, stare książki, starodruki, pamiątki ze starego szczecina - oraz albumy o szczecinie i wiele innych.

  Data dodania: 03 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Historia i sztuka. Antyki, meble na przełomie dziejów »

  Historia i sztuka. Antyki, meble na przełomie dziejówHistoria meblarstwa na przełomie wieków. Sztuka tworzenia mebli, antyki, porcelana. Zapraszamy, wejdz i znajdz cos dla siebie i Twojej rodziny! Sztuka w dosłownym tego słowa znaczeniu, Antyki, meble stylowe.

  Data dodania: 06 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Desa Katowice - Dzieła Sztuki i Antyki - malarstwo, sztuka dawna »

  Desa Katowice - Dzieła Sztuki i Antyki - malarstwo, sztuka dawnaDesa Katowice - Dzieła Sztuki i Antyki Malarstwo, Sztuka dawna, Sztuka współczesna, Aukcje malarstwa, Obrazy, Meble Antyczne, Srebro, Obrazy, Ikony, Malarstwo Katowice.

  Data dodania: 24 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antyki Jan Komecki »

  Antyki Jan KomeckiANTYKI Jan Komecki - bogata oferta, najciekawsze antyki: biżuteria, figury, kufle, lampy, meble, militaria, monety, obrazy, odznaczenia, porcelana, srebro, zegary. Na stronie przykładowe antyki wraz z opisami a także zdjęcia i ceny.

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Antyki, renowacja mebli Gdynia »

  Antyki, renowacja mebli GdyniaOd 1998 roku nasza działalność nieprzerwanie się rozwija. Obecnie, na powierzchni 800 m2 zgromadziliśmy bogatą ofertę mebli dawnych i antycznych po renowacji. Dysponujemy także sporym zapasem mebli do renowacji, które możemy dostosować do konkretnych wymagań Klienta.

  Data dodania: 21 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Antyki, rzemiosło, amulety »

  Antyki, rzemiosło, amuletyPortal firmy Lapidarium, która zajmuje się różnorodnymi zadaniami z wielu dziedzin związanych ze sztuką i rzemiosłem przede wszystkim rzemiosłem artystycznym dawnym i współczesnym, przedmiotami kolekcjonerskimi oraz architekturą zabytkową.

  Data dodania: 18 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Antyki Kraków »

  Antyki KrakówWitryna firmy specjalizującej się w sprzedaży mebli antycznych na terenie Krakowa. Dla wszystkich osób poszukujących mebli tego rodzaju posiadamy szeroką ofertę niebanalnych, ciekawych antyków. Gwarantujemy tylko takie produkty, które otrzymały pozytywną opinię po kontroli specjalisty zajmującego się autentycznością antyków.

  Data dodania: 07 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Antyki przy Świętojańskiej »

  Antyki przy ŚwiętojańskiejZapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą: mebli, zegarów, obrazów, porcelany i innych. Mają Państwo możliwość skorzystania z naszego sklepu internetowego: www. antykicentrum.pl, bądź odwiedzenia nas bezpośrednio w naszym sklepie w Bydgoszczy. Zapewniamy miłą atmosferę przy nastrojowej muzyce, która pozwoli Państwu zagłębić się w minione czasy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Antyki »

  AntykiZapraszamy do Galerii kolekcjonerów i miłośników pięknych stylowych wnętrz. Znajdą tu Państwo szeroki wybór mebli i unikatowych przedmiotów służących do wyposażenia mieszkań, domów, rezydencji, a także biur, sklepów, restauracji. Prowadzimy renowacje i sprzedaż starych przedmiotów, naszą specjalnością są meble z XIX wieku i początku ubiegłego.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Antyki - nowa strona:

Adres: