Kategoria: Poezja, proza, wiersze

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Miłość w słowach »

  Miłość w słowachMiłość w słowach - Wiersze miłosne, wierszyki, poezja, aforyzmy i erotyki - Najpiękniejsza poezja miłosna, wspaniałe wiersze miłosne i erotyki, piękne wierszyki miłosne, aforyzmy o miłości, historie miłosne, złote myśli, cytaty i sentencje, listy miłosne, teksty na walentynki oraz randki.

  Data dodania: 29 12 2005 · szczegóły wpisu »
 • Poezja »

  PoezjaSzkicownik. Serwis literacko-poetycki.

  Data dodania: 26 01 2006 · szczegóły wpisu »
 • Portal Literacki »

  Portal LiterackiPortal literacki. Glownym celem witryny jest prezentacja tekstów literackich. Forum literackie. Konkursy poetyckie.

  Data dodania: 15 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • Miłosne listy »

  Miłosne listyListy i wyznania miłosne napisane przez znane postacie historyczne. Przeczytaj jak wyznawali miłość ukochanym osobom Georg Byron, Napoleon, Zygmunt Krasiński, Tadeusz Kościuszko czy Barbara Radziwiłówna.Sprawdź czy wyznawanie miłości zmieniło się mocno przez ostatnie stulecia?

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Twórczość, wiersze, poezja, marzenia - Forum »

  Twórczość, wiersze, poezja, marzenia - ForumForum serwisu mysli.com.pl - zapraszamy do czynnego udziału w dyskusji na temat twórczości, literatury oraz tematów związanych z myślą ludzką. Forum oferuje możliwości publikacji swojej twórczości - wierszy (poezji) i prozy.

  Data dodania: 23 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gościnneprogi - poezja słowa i smaku »

  Gościnneprogi - poezja słowa i smakuWiersze moje i wiersze gości, wegetariańskie przepisy kulinarne, translatory on-line, bezpłatny serwis kwiatowy, małe co nieco dla webmasterów, linki do zaprzyjaźnionych i ciekawych serwisów internetowych.

  Data dodania: 10 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Miłość, walentynki, uczucia, wiersze »

  Miłość, walentynki, uczucia, wierszeNajwiększy polski serwis o miłości, a w nim m.in. takie działy jak samotność, związek, małżeństwo, wiersze, szuflada, aforyzmy, forum i inne. Znajdziesz tu wszystko o miłości.

  Data dodania: 31 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Mroczna poezja »

  Mroczna poezjaWiersze nocy i zgryzoty. Mroczna poezja dotykająca bezpośrednio tego co mieści się pod pojęciem dasein. Twórczość skupiająca swoje ostrze na tematyce związanej ze śmiercią, zwątpieniem, przemijaniem, gniewem a więc na ciemnej stronie rzeczywistości. Przekaz poetycki korzysta z takich form wyrazu jak dźwięk i obraz, który stanowi istotną artystycznie część witryny.

  Data dodania: 01 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Marcinkiewicz, poezja, autor wierszy »

  Paweł Marcinkiewicz, poezja, autor wierszyPaweł Marcinkiewicz jest poetą, tłumaczem. Robi także fotografie. Podróżnik, chociaż obecnie mieszka w Opolu. Wydał: Zawieram z tobą przymierze. Inter Esse, Kraków 1993; Świat dla opornych. Znak, Kraków 1997; Tivoli. Znak, Kraków 2000; real, -. Krosno 2004 (własnym nakładem). Pisze wiersze, artykuły, robi zdjęcia, podróżuje.

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Wojaczek »

  Rafał WojaczekRafał Wojaczek to jeden z najważniejszych polskich poetów powojennych. Fascynacja jego twórczością nie przemija, od czasu jego tragicznej śmierci w latach 70-tych zeszłego wieku.Alkoholizm, skandale, ciągłe obcowanie ze śmiercią były krwią jego wierszy.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekkie-rymy.pl - bajki i satyry »

  Lekkie-rymy.pl - bajki i satyryPewna Baba z gęsim piórem tu wrzuciła satyr furę. Dorzuciła bajek licho, żeby Dzieci były cicho. Jest to miejsce, w którym rzeczywistość miesza się z satyrą, zaś dzieciństwo budują bajki. Strona zawiera bajki dla dzieci i nie tylko, wiersze oraz satyry.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poeziomki.pl - nowoczesna poezja śpiewana »

  Poeziomki.pl - nowoczesna poezja śpiewanaStrona grupy młodych twórców piszących i wykonujących piosenki w nurcie szeroko pojętej poezji śpiewanej czy też piosenki autorskiej. Na stronie można odnaleźć piosenki Poeziomków, wiersze, a także nagrania o charakterze satyrycznym, z przymróżeniem oka opisujące naszą skomplikowaną rzeczywistość.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Poezja, proza, wiersze - nowa strona:

Adres: