Kategoria: Muzea

 • Tyskie Muzeum Piwowarstwa »

  Tyskie Muzeum PiwowarstwaChcesz odwiedzić Muzeum Piwowarstwa, chcesz zobaczyć zdjęcia z muzeum? To jest strona dla ciebie.

  Data dodania: 22 09 2005 · szczegóły wpisu »
 • Muzeum Ziemi Szprotawskiej »

  Muzeum Ziemi SzprotawskiejPodstawowe informacje o MZSz. Placówka została założona i przez Towarzystwo Bory Dolnośląskie w kooperacji z Gminą Szprotawa, realizując zadania gminne w zakresie: ochrony zabytków i dziedzictwa kulturowego, ochrony przyrody i edukacji ekologicznej oraz promocji turystycznej.

  Data dodania: 03 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa baza obiektów muzealnych »

  Internetowa baza obiektów muzealnychMuzeum - Internetowa baza ośrodków muzealnych w Polsce. Proponujemy m.in wystawy, galerie. Jedyna baza internetowa obiektów muzealnych w Polsce. Zapraszamy również na forum.

  Data dodania: 18 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pierniki toruńskie »

  Pierniki toruńskiePierniki Toruńskie pieczemy w naszym Muzeum Piernika w Toruniu. U nas mogą Państwo zobaczyć jak piecze się pierniki i skosztować upieczonego przez siebie piernika, poznać ich historię, wiele przepisów i smacznie spędzić weekend w tak pięknym i historycznym mieście jakim jest Toruń. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od odwiedzania naszej strony www lub przyjazd na miejsce i skosztowanie naszych pierniczków.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katedra Wawelska »

  Katedra WawelskaStrona przedstawia wycieczkę wirtualną składającą się z 3 panoram sferycznych wykonaną wewnątrz Katedry na Wawelu. Dzięki tej prezentacji, każdy ma możliwość przyjrzenia się z bliska szczegółom wystroju Katedry. Na co dzień w Katedrze jest wielu turystów, więc tutaj jest okazja oglądnąć Katedrę w spokoju.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega »

  Muzeum Historyczne Miasta TarnobrzegaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega. Na stronie znajdują się informacje na temat historii muzeum, wystaw - stałej i czasowej, a także informacje o wydawnictwach muzealnych poświęconych regionowi. Na stronie znajdują się informacje na temat rewaloryzacji zamku Dzikowskiego hr Tarnowskich.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »

Muzea - nowa strona:

Adres: