Kategoria: Antykwariaty

 • Antykwariat WU-EL - numizmatyka, kartografia, dokumenty »

  Antykwariat WU-EL - numizmatyka, kartografia, dokumentyInternetowy Antykwariat -WU-EL- numizmatyka, kartografia, grafika, dokumenty, pocztówki, malarstwo, stare książki, starodruki, pamiątki ze starego szczecina - oraz albumy o szczecinie i wiele innych.

  Data dodania: 03 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat internetowy - Cień wiatru »

  Antykwariat internetowy - Cień wiatruSuper antykwariat internetowy Cień Wiatru (sklep internetowy). oferujemy tanie, dobre książki - jednym słowem tanie czytanie dla wszystkich, Ratujmy książki od zapomnienia - wygodna wyszukiwarka. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 24h na dobę.

  Data dodania: 29 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Skup książek »

  Skup książekStrona antykwariatu który skupuje książki i inne starocie. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. W odpowiedzi dostaną Państwo listę książek którymi jesteśmy zainteresowani. Po co nosić w ciemno? Wypełnij formularz i poczekaj na odpowiedź.

  Data dodania: 08 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szarlatan - książki »

  Szarlatan - książkiAntykwariat Szarlatan - książki, galeria sztuki - To wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do sztuki i literatury. Łączy bardzo starą idee przenikania się słowa i obrazu. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj literatury oraz na sztukę wolnej wyobraźni.

  Data dodania: 27 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Książki »

  KsiążkiW podróży z książką zatrzymaj się na Ulicy Czytelniczej to czasopismo i portal internetowy stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach literatury. Wybierz swoje miejsce, którym może być Ogród poetycki, Literacki tramwaj czy Skrzyżowanie fantastycznych światów. Dyskutuj w Kafenionie literackim (forum) nawiązuj czytelnicze znajomości i czytaj ciekawe artykuły i blogi. Redakcja zaprasza do odwiedzenia autorskiego działu Krzysztofa Sokołowskiego, tłumacza i krytyka literackiego i filmowego specjalizującego się w fantastyce, pod tytułem Lapsus calami

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Lamus »

  Antykwariat LamusSprzedaż starodruków, rękopisów, map, grafiki artystycznej i dekoracyjnej oraz książek wydanych przed 1945 r. Od 1994 roku organizujemy, dwa razy do roku, aukcje zawierające cenne starodruki, rękopisy królewskie, rzadkie (czasem unikatowe) książki i grafiki, co przyczyniło się do ich dużego sukcesu.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Calinotheca »

  Antykwariat CalinothecaAntykwariat oferuje książki, czasopisma i mapy z XIX - XXI wieku. Posiadamy w swojej ofercie bogaty zbiór książek z zakresu literatury polskiej, literatury obcej, historii, nauk historycznych i społecznych, nauk ścisłych i przyrodniczych. Zamówienia realizowane są wysyłkowo lub osobiście - odbiór w Warszawie.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Kwadryga, skup i sprzedaż książek - Warszawa »

  Antykwariat Kwadryga, skup i sprzedaż książek - WarszawaStrona internetowa warszawskiego Antykwariatu Kwadryga zajmującego się skupem i sprzedażą starych książek, fotografii, pocztówek, grafik, map, dokumentów.

  Szczególnie interesuje nas:
  - specjalistyczna literatura naukowa z zakresu humanistyki (historia, filozofia, socjologia, psychologia, politologia, etnografia, historia sztuki, prawo),
  - pierwsze wydania poezji,
  - książki z autografami,
  - literatura emigracyjna,
  - druki bibliofilskie,
  - ilustrowane książki dla dzieci sprzed 1970 roku,
  - książki wydane przed 1945 rokiem (bez ograniczeń tematycznych).

  W przypadku zakupu dużych księgozbiorów dojeżdżamy do Klientów na terenie całego kraju.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Retroposter - oryginalne plakaty filmowe »

  Retroposter - oryginalne plakaty filmoweAntykwariat plakatu filmowego i galeria w jednym. W sprzedaży znajdują się wyłącznie autentyczne plakaty filmowe, nie przeznaczone do sprzedaży komercyjnej, wykorzystywane w kinach podczas promocji filmów. Oryginalne egzemplarze w pierwszych wydania w stale publikowanej kolekcji.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat internetowy Nowy Wspaniały Świat »

  Antykwariat internetowy Nowy Wspaniały ŚwiatAntykwariat wysyłkowy NWS oferuje w ciągłej sprzedaży internetowej starannie wyselekcjonowane książki zarówno współczesne, jak i przedwojenne. Oferujemy także tanią wysyłkę bez względu na ilość zakupionych książek. Znajdą Państwo u nas rzetelny opis oraz zdjęcie każdej oferowanej pozycji.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »

Antykwariaty - nowa strona:

Adres: