Kategoria: Festiwale

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła Tańca JAST z Wrocławia - warsztaty, szkolenia »

  Szkoła Tańca JAST z Wrocławia - warsztaty, szkoleniaStrona Szkoły Tańca JAST z Wrocławia. Informacje o szkole, ofercie, kursach tańca, wyniki oraz zdjęcia z bardzo wielu turniejów tanecznych oraz taneczne forum. Odwiedź nas!

  Data dodania: 09 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy w Łodzi »

  Imprezy w ŁodziDziejeSie.pl jest pierwszym, prawdziwym portalem informacji kulturalnej w Łodzi! Wraz z pomocą zgromadzonej wokół serwisu aktywnej społeczności checemy stać się rzetelnym źródłem wiadomości na temat tego, co aktualnie dzieje się w naszym mieście oraz co dopiero ma się wydarzyć (imprezy, koncerty, pokazy, wydarzenia miejskie, wystawy). W ręcę użytkowników oddaliśmy system umożliwiający przeglądanie, ocenianie i komentowanie wszystkich informacji.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Festiwal Beach party Gdynia »

  Festiwal Beach party GdyniaBeach party - oficjalna witryna festiwalu Beach party Gdynia.rnChcesz uczestniczyć w spektakularnej imprezie muzycznej?rnPrzyjedź w sierpniu do Gdyni na jedyną w swoim rodzaju Beach Party. Gdynia oferuje festiwale nie tylko ze znakomitą muzyką, ale i świetną zabawą.

  Data dodania: 31 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Film Zielona Góra »

  Film Zielona GóraZielona Góra filmem stoi. Gdybyśmy nawet chcieli pominąć indywidualne osiągnięcia zielonogórskich filmowców i wzięli pod uwagę dorobek tylko dwóch najstarszych grup filmowych wywodzących się stąd Sky Piastowskie i Wytwórnia Filmowej AYoy to trudno zaprzeczyć, że Winny Gród na płaszczyźnie filmu niezależnego.

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Indianie Ameryki Północnej »

  Indianie Ameryki PółnocnejWszystko co chcielibyście wiedzieć o Indianach Ameryki Północnej - Native Americans. Kulturowa podróż po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Sztuka i rękodzieło - wyroby artystyczne, ich pochodzenie i znaczenie. Muzyka - instrumenty, kategorie taneczne i wytwórnie płytowe. Galerie fotografii i video prosto zza Oceanu - zobacz.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontynent Warszawa »

  Kontynent WarszawaKontynent Warszawa to portal tematyczny, traktujący o wielokulturowości w Warszawie. Celem naszego portalu jest odkrycie wielokulturowej strony Warszawy. Kontynent Warszawa patronuje wielu międzykulturowym festiwalom. Do najbardziej znanych należą: Wielokulturowe Street Party, Ludzie z Kontynentu i Warszawski Plener Wielokulturowy.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Festiwale teatralne »

  Festiwale teatralneDążymy do tego, żeby serwis Miejskalornetka.pl stał się obszerną bazą imprez odbywających się w Polsce. Pragniemy, aby wydarzenia w nim prezentowane były przystępne dla naszych gości, w tym podane w sposób przejrzysty i możliwie bogaty. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, pytania, pisz śmiało - Twój głos jest dla nas ważny.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni Włocławka 2011 »

  Dni Włocławka 2011Oficjalna strona Dni Włocławka, znajdziecie tutaj bieżące informacje o przygotowaniach do największej imprezy w mieście, najszybsze relacje już podczas jej trwania, a także najobszerniejsze fotorelacje po niej. Z witryny dowiecie się również kto włączył się w obchody Święta Włocławka. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Festivalinfo.pl - polskie festiwale »

  Festivalinfo.pl - polskie festiwaleFestivalinfo.pl - To portal dla wszystkich, którzy szukają miejsca dobrej zabawy. Festivalinfo.pl to także portal, gdzie czeka na Was największa baza festiwali i przegląd w muzycznych, plastycznych i teatralnych, a także innych, niespotykanych na co dzień imprez. W naszej bazie znajdziesz festiwale zarówno te małe, unikalne jak i te duże. Portal Festivalinfo.pl to źródło informacji o wszystkich festiwalach w Polsce.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieczysław Fogg »

  Mieczysław FoggPejzaż bez Ciebie to największe wydarzenie kulturalne i konkurs piosenki dla amatorów i profesjonalistów. W poprzednich edycjach we wspomnieniach obecni byli Krzysztof Klenczon i Mieczysław Fogg. Trzecia edycja festiwalu w Bydgoszczy poświęcona jest twórczości Anny Jantar.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lubelskie Kozienalia »

  Lubelskie KozienaliaDni Kultury Studenckiej w Lublinie - Kozienalia, cykl corocznych imprez organizowanych przez lubelskich studentów. Serwis zawierający program imprez, opis autorskich projektów, przedstawienie zaproszonych wykonawców. Miasto, w którym odbywają się Kozienalia to Lublin.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventim PL - Bilety na koncerty, imprezy, festiwale »

  Eventim PL - Bilety na koncerty, imprezy, festiwaleTutaj kupisz bilety na: koncerty, imprezy sportowe, sztuki teatralne, wystawy oraz inne imprezy w Polsce, Niemczech, na Słowacji, Węgrzech, w Chorwacji, Austrii i Słowenii.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Festiwale - nowa strona:

Adres: