Kategoria: Ceramika artystyczna

1 · 2 · następna strona »
 • Fotoceramika »

  FotoceramikaWykonujemy zdjęcia kolorowe, kolorowane i czarno-białe na porcelanie. Szeroka gama kształtów i rozmiarów. Oferujemy najwyższej jakości zdjęcia na ceramice również w zakresie barwy czerwonej. Byliśmy uczestnikami targów fotograficznych Polfoto w Międzyzdrojach, FILM VIDEO FOTO w Łodzi oraz targów kamieniarskich KAMIEŃ we Wrocławiu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rustykalna ceramika artystyczna »

  Rustykalna ceramika artystycznaCeramika wypalana, rustykalna, szkliwiona i zdobiona szkłem, według unikalnych opracowanych przeze mnie technologii. Naczynia użytkowe, które tworzę, są żaroodporne, dzięki temu nadają się do gotowania i pieczenia mięsa, zapiekanek i innych potraw. Moje naczynia to najróżniejsze dzbanki, misy, garnki, kubki, kufle, tygle, chlebaki, kubeczki do miodów pitnych itd.

  Data dodania: 17 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kufle ceramiczne »

  Kufle ceramiczneTrafiłeś w dziesiątkę! Produkujemy kufle, puchary, pucharki, medale, plakietki, pater, konwie do piwa. Ceramika w każdym wydaniu. Oferujmy bogaty wybór wzorów oraz realizacje na życzenie klientów. Pracownia Ceramiki Artystycznej Jach i Syn.

  Data dodania: 25 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia ceramiczna Fabryka gliny »

  Pracownia ceramiczna Fabryka glinyZapraszamy do pracowni ceramicznej Fabryka gliny na warsztaty lepienia z gliny. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dopiero chcących rozpocząć znajomość z gliną, jak i dla mocno zaprzyjaźnionych. Na zajęciach pokazywane są możliwości, jakie daje glina, omawiane są jej rodzaje. Kursanci uczą się technik lepienia z gliny i jej szkliwienia. Dla odważnych jest także do dyspozycji koło garncarskie :) wraz z instruktażem. W Fabryce gliny możesz zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie szkła »

  Malowanie szkłaPortal internetowy ab-szklo to salon meblowy, w którym mogą Państwo nabyć ręcznie malowane towary wykonane ze szkła i ceramiki. Oferujemy Wam oryginalne wzory, które też możemy wytworzyć na życzenie klientów. Wykorzystujemy do tego profesjonalną farb. W mojej firmie wykonają Państwo też nadruki reklamowe. Zachęcamy.Ab-szklo to serwis spółki zajmującej się zdobieniem szkła i ceramiki. Na życzenie kontrahentów możemy stworzyć nowe wzory i zrealizować te, które zostaną nam przedstawione.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Ceramiczny - ozdoby z porcelany »

  Zakład Ceramiczny - ozdoby z porcelanyZakład Ceramiczny R.J. Strzałkowscy istnieje od 1995 roku. Powstał w murach dawnej fabryki porcelitu w Chodzieży. W początkowym okresie produkował galanterię ozdobną i stołową, jednak zapotrzebowanie rynku zmieniło nieco profil produkcji.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika szlachetna »

  Ceramika szlachetnaWyróżniającym stylem zdobienia własnych wyrobów ceramicznych. Ich wzory, kształty i zdobienia zyskały uznanie klientów w Polsce i innych krajach Europy. CERAMIKA SZLACHETNA NIKA jest małą firmą rodzinną firmą, zatrudniającą około 10 osób. Istnieje ona od 2 października 1972 roku.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika artystyczna »

  Ceramika artystycznaGdy poszukujesz w wolnym czasie oryginalnego hobby - Twoją uwagę powinna przykuć ceramika artystyczna. Mam Państwu do zaproponowania niezwykły rodzaj spotkań artystycznych. Gorąco zachęcam do przyjścia na warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży. Ceramika artystyczna nie musi być tak nudna jak może Wam się wydawać - rozpocznij swoją zabawę z tą oryginalną dziedziną sztuki.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika, szkliwione kafle - Zawady Oleckie »

  Ceramika, szkliwione kafle - Zawady OleckieGaleria Wiejska internetowa i we wsi Zawady Oleckie w starym domu i pensjonaciku. Rękodzieło do kupienia lub na zamówienie. Przedmioty użytkowe i wyposażenie wnętrz: ceramika (wyroby z gliny), ręcznie szkliwione kafle, dekory, wyroby drewniane inkrustowane ceramiką, murale ceramiczne i malowane, dekoracje. Warsztaty ceramiczne latem.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unikatowa ceramika »

  Unikatowa ceramikaFirma zajmuje się unikatową ceramiką artystyczną . Rzezby o tematyce świeckiej oraz sakralnej.
  Wykonujemy figury, rzeźby,elementy wyposarzenia wnętrz itp. głównie z terakoty, według powierzonych oraz własnych projektów.

  Nasze wyroby zdobione są ręcznie, co nadaje im unikatowy charakter.

  Dewizą naszej firmy jest otwartość na wszelkie propozycje i przedsięwzięcia.

  Nasze wyroby wystawiane były na targach w Poznaniu, Toruniu, Frankfurcie, Kolonii gdzie cieszyły się dużym uznaniem.

  Nasze wyroby wysłaliśmy już do Niemiec, Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytani, Holandii.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adam Sobota - unikatowa ceramika artystycza »

  Adam Sobota - unikatowa ceramika artystyczaAdam Sobota - unikatowa ceramika artystyczna, lepione ręcznie i toczona na kole garncarski. Autor studiował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Ceramiki i Szkła. Dyplom z zakresu ceramiki obronił w 2000 roku.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Artystyczna MK - Szkło artystyczne »

  Pracownia Artystyczna MK - Szkło artystyczneNasza pracownia ma Państwu do zaoferowania jedną z form dekoracyjnych szkła. Jest to szkło użytkowe, a zarazem dekoracyjne, malowane ręcznie, bez użycia kalkomanii. Oferujemy Państwu mnogość wzorów i kształtów talerzy, pater, mis, salaterek itp. Komplety można wzbogacić i rozbudować dodając do nich serwetniki, wazony i inne naczynia użytkowe i dekoracyjne. Proponujemy również Państwu różne elementy wyposażenia wnętrz takie jak zegary, termometry, ozdobne formy dekoracyjne jak: kwiaty, motyle i inne.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Ceramika artystyczna - nowa strona:

Adres: