Kategoria: Rzeźba

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Porcelana Ćmielów, rzeźba w brązie »

  Porcelana Ćmielów, rzeźba w brązieNiezwykły, ekskluzywny i elitarny sklep internetowy który podaruje ci odrobinę luksusu ze wzbudzającą nieustający podziw porcelaną Ćmielów i nowoczesną wyrafinowaną z humorem rzeźbą z brązu. Ten sklep oferuje wysokiej jakości dzieła sztuki, ciekawe wzornictwo za stosunkowo niskie ceny. Możesz w nim kupić wiele pięknych przedmiotów służących w codziennym życiu, nadających się na eleganckie prezenty i wyszukane upominki.

  Data dodania: 22 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rzeźby Marek Sierpiński - rzeźba, statuetki »

  Pracownia Rzeźby Marek Sierpiński - rzeźba, statuetkiPracownia Rzeźby Marek Sierpiński oferuje - statuetki, rzeźba, statuetka na nagrody. Rzeźba na zamówienie. Statuetka różnych rozmiarów. Rzeźba i statuetki doskonale nadają się na prezent.

  Data dodania: 06 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Galeria rzeźby i malarstwa pastelowego »

  Galeria rzeźby i malarstwa pastelowegoGaleria rzeźby, rysunku i malarstwa pastelowego Artefactum autorstwa Jerzego Wiesława Hęciaka. Autor wykonuje rzeźby i obrazy na zamówienie, jak też istnieje możliwość nabycia gotowych prac wykonanych w technikach: ołówek, pastele, rzeźba w drewnie.

  Data dodania: 29 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Kostka granitowaZakład kamieniarski PPHU Marek Mazurek jest producentem kostki granitowej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak też do odbiorców hurtowych. Wykonujemy także nagrobki, rzeźby, kominki oraz elementy wykończenia wnętrz.

  Data dodania: 10 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sztukaterie gipsowe »

  Sztukaterie gipsoweDura Art Wrocław - gips, stiuki, rzeźby i zabytki. Renowacja obiektów zabytkowych, tworzenie i montaż sztukaterii gipsowej, rzeźbiarstwo. Tworzenie tynków dekoracyjnych, stiuki gipsowe i aranżacja wnętrz. Wrocław i cała Polska.

  Data dodania: 16 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Galeria sztuki SzokArt »

  Galeria sztuki SzokArtJedyna taka galeria sztuki w internecie. Oferujemy obrazy, biżuteria, fotografia, grafika artystyczna, rzeźba, haft, różnego typu rękodzieło.

  Data dodania: 28 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Kasperski, ceramika »

  Maciej Kasperski, ceramikaUrodzony w 1969 roku. W 1996 roku ukończył studia na Wydziale Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie jest asystentem w Katedrze Ceramiki, ASP we Wrocławiu. W 2000 roku otrzymał stypendium twórcze Uniwersytetu w Akron. Zajmuje się ceramiką użytkową i unikatową oraz rysunkiem. Brał udział w ponad 50 wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą.

  Data dodania: 25 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia rzeźbiarska Bazalt »

  Pracownia rzeźbiarska BazaltPracownia rzeźbiarko-kamieniarska BAZALT specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienie klienta. Najczęściej używanym i polecanym przez firmę klientom materiałem jest granit.

  Data dodania: 19 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Meble autorskie »

  Meble autorskieArtysta rzeźbiarz Piotr Maciejuk realizuje meble artystyczne zarówno do przestrzeni publicznych, jak i prywatnych. Unikatowe, drewniane dzieła nie są malowane ? rozmaitość odcieni daje wiele gatunków drzewa. Naturalność, prostota i piękno tych autorskich mebli idzie w parze z ich ergonomicznością. Realizacje rzeźbiarza do zobaczenia w galerii maciejowe.pl. Żeby skontaktować się z realizatorem w kwestii zlecenia sztuki użytkowej, trzeba iść do zakładki Kontakt.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia rzeźbiarska »

  Pracownia rzeźbiarskaPracownia zaprasza na swoją stronę poświęconą rzeźbiarstwie. Posiadamy bogatą ofertę. Istniejemy już 16 lat na rynko co czyni naszą firmę bardzo atrakcyjną pod względem doświadczenia.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Statuetki, tablice pamiątkowe, pomniki »

  Statuetki, tablice pamiątkowe, pomnikiPracownia Rzeźby - E. J. Boguccy - Realizujemy zamówienia na statuetki z brązu, tablice pamiątkowe, pomniki i inne formy rzeźby. Szerokie zaplecze techniczne umożliwia nam prowadzenie prac od koncepcji do montażu.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo współczesne - Ewa Klara Kołakowska »

  Malarstwo współczesne - Ewa Klara KołakowskaEwa Klara Kołakowska, współczesna wrocławska artystka malarka i rzeźbiarka prezentuje swoje prace. Jej domeną jest malarstwo sztalugowe i ścienne, rysunek oraz rzeźba ceramiczna.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Rzeźba - nowa strona:

Adres: