Kategoria: Biżuteria artystyczna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Biżuteria artystyczna »

  Biżuteria artystycznaPrzedstawiane w naszej galerii prace są przeważnie wytwarzane przez miejscowych rzemieślników i artystów w jednym egzemplarzu lub niewielkiej liczbie sztuk... Bardzo ciężko będzie więc znaleźć podobny przedmiot.

  Data dodania: 30 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Autorska biżuteria srebrna »

  Autorska biżuteria srebrnaAutorska galeria biżuterii srebrnej projektantki Izy Malczyk. Każdy egzemplarz biżuterii jest niepowtarzalne i powstaje czasem nawet przez kilka dni. Wyjątkowe prace, niespotykana staranność wykonania i niesamowite materiały w połączeniu ze srebrem.

  Data dodania: 27 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gustowna srebrna biżuteria »

  Gustowna srebrna biżuteriaBursztyn to cenny materiał i jego zbyt niska cena powinna od razu wzbudzić podejrzenie. Naukowym sposobem odróżnienia bursztynu od innych żywic naturalnych i sztucznych jest badanie w świetle podczerwonym. Dowiedz się więcej serwisie bursztynie w nowym serwisie jubilerskim.

  Data dodania: 22 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Vevka - Biżuteria artystyczna »

  Vevka - Biżuteria artystycznaSklep internetowy z ręcznie wykonywaną srebrną biżuterią artystyczną. Atrakcyjne ceny. W naszej ofercie: kolczyki, komplety biżuterii, wisiory, bransoletki, naszyjniki, pierścionki.

  Data dodania: 18 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nowińska Biżuteria artystyczna »

  Nowińska Biżuteria artystycznaBursztynowa biżuteria jest naszą pasją od lat. Wspaniały design, nowoczesne wzornictwo i perfekcyjne wykonanie. Zapraszamy do naszych galerii. Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją biżuterii. Specjalizujemy się w wykonywaniu biżuterii unikatowej z pięknego bursztynu.

  Data dodania: 11 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Artastyczna biżuteria, ręcznie robione naszyjniki »

  Artastyczna biżuteria, ręcznie robione naszyjnikiModa na naszyjniki zaczęła się na początku lat 90 gdy wielkie firmy rozpoczęły reklamę polegającą na umieszczaniu swoich nazw lub firmowego logo na akcesoriach. Wystarczyło podarować znanej gwieździe (modną torebkę Co roku pojawiają się damskie torebki.

  Data dodania: 17 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Koroneczka - Rękodzieło artystyczne »

  Koroneczka - Rękodzieło artystyczneSklepik z ręcznie robioną biżuterią z koronki frywolitkowej - w bieli na ślub, kolorowa na inne okazje. Znajdziesz tutaj również biżuterię ze srebra i kamieni półszlachetnych, ozdobne drobiazgi i zabawki dla dzieci. Wszystko w pojedynczych egzemplarzach.

  Data dodania: 17 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bizuteria recznie malowana na szkle »

  Bizuteria recznie malowana na szkleMamy do zaoferowania Państwu piękną, niepowtarzalną, malowaną na szkle biżuterię, której wzory i kolory na pewno podkreślą urodę każdej kobiety. W naszym katalogu mogą Państwo znaleźć kolczyki, klipsy, sztyfty, pierścionki, bransoletki, spinki do mankietów.

  Data dodania: 23 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Metal-Art - Biżuteria artystyczna »

  Metal-Art - Biżuteria artystycznaSklep internetowy Fabryka Kolczyka jest prowadzony przez firmę Metal-Art. W branży wyrobu biżuterii firma działa z powodzeniem od wielu lat. Zajmujemy się głowinie wyrobem metaloplastyki, wytopem szkła oraz technikami witrażowymi. Prowadzimy również własną sprzedaż detaliczną i hurtową.

  Data dodania: 25 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Srebro »

  SrebroSrebrna biżuteria wykonywana technikami pochodzącymi z X wieku, wzornictwo Wikingów i Słowian, ręcznie wykonywane plecionki: bransolety, pierścionki, kabłączki, zapinki, łańcuchy, kolczyki.

  Data dodania: 14 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria ślubna »

  Biżuteria ślubnaFirma Biżuteria JR proponuje Państwu biżuterię ślubną: kolczyki, pierścionki, naszyjniki oraz bransoletki. Nasza biżuteria Swarovski to wysokiej klasy produkty ze znanych na świecie kryształów Swarovski. Dodatkowo w naszym sklepie znajdą Państwo ręcznie zdobioną biżuterię klasyczną i okazjonalną.

  Data dodania: 20 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia biżuterii Tomasza Szpakowskiego »

  Pracownia biżuterii Tomasza SzpakowskiegoSerwis prezentujący portfolio projektów biżuterii, informacje o tworzeniu biżuterii oraz dane kontaktowe Tomasza Szpakowskiego, który jest twórcą ręcznie wykonywanej, oryginalnej i bardzo ozdobnej biżuterii artystycznej. Tomek jest człowiekiem otwartym, pełnym zaangażowania w to co robi. Uczestniczył w światowych konkursach biżuterii między innymi na hiszpańskiej Minorce. Chętnie dzieli się swoją wiedzą.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Biżuteria artystyczna - nowa strona:

Adres: