Kategoria: Portrety

1 · 2 · następna strona »
 • Portret, malarstwo studyjne »

  Portret, malarstwo studyjneSerdecznie zapraszam do mojej pracowni artystycznej. rnZajmuję się realistycznie wykonanym malarstwem portretowym. Portrety wykonuję tradycyjną techniką: malarstwo olejne na płótnie, na podstawie zdjęcia lub z natury. Można zamówić też rysunek wykonany ołówkiem bądź pastelami. Wystarczy wysłać mi swoją fotografię. Dotychczas wykonane prace prezentuję na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Twoj-portret.pl - Galeria obrazów, portrety na zamówienie »

  Twoj-portret.pl - Galeria obrazów, portrety na zamówienieObecnie każdy może stać się posiadaczem wyjątkowego obrazu, fotografii, która stanie się gustowną, niepowtarzalną ozdobą wnętrza, wspomnieniem ważnych momentów życia, reprezentacyjnym elementem gabinetów. Portret jest również doskonałym pomysłem na prezent, nie tylko dla najbliższych, ale i przyjaciół czy partnerów biznesowych - może być bowiem dowodem uczuć, wyrazem szacunku, serdecznym podziękowaniem, albo sympatycznym prezentem "niespodzianką".

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety dzieci »

  Portrety dzieciStrona prezentuje prace portrecistki, która tworzy portrety dzieci w różnych technikach, w zależności od preferencji osoby zainteresowanej, może to być prosty szkic ołówkiem lub węglem lub bardziej pracochłonny portret wykonany kredkami pastelowymi lub też farbami olejnymi. Poprzez tą stronę jest możliwość zamówienia portretu, który może być świetnym prezentem lub upominkiem. Na stronie znajduje się galeria prac z portretami dziecięcymi wykonanymi przez artystkę, dodatkowo na stronie szczegółowe zasady przyjmowania i realizowania zamówienia.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety kobiet »

  Portrety kobietSerwis poświęcony będzie portretowi kobiecemu w sztuce, jego ewolucji i rozwojowi. Każdy, komu nie jest obca sztuka a w szczególności rysunek i malarstwo odnajdzie tu wiele ciekawych informacji. Drugą część serwisu stanowi oferta dla osób, które chciałby mieć ciekawą pamiątkę lub prezent dla kogoś bliskiego. Poprzez stronę można zamówić portret nie koniecznie kobiecy. Ciekawa, niebanalna pamiątka w przystępnej cenie.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety ze zdjęcia na zamówienie »

  Portrety ze zdjęcia na zamówienieMalujemy profesjonalne portrety olejne na płótnie, portrety ze zdjęcia pastelą, ołówkiem, sepią i obrazy na zamówienie w różnych formatach. Portrety ze starych fotografii. Portrety na prezent na różne okazje. Wykonujemy też kopie obrazów. rnKarykatury rysowane ze zdjęcia na prezent: karykatura kolorowa i czarno-biała.rnMożliwość zamówienia jako atrakcji karykaturzysty na weselu.rnTworzymy ilustracje dla dzieci i dorosłych.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie Warszawa »

  Portrety na zamówienie WarszawaMalarstwo od ek lat jest sztuką, która rozbudza wyobraźnię. Artysta malarz Marek Płoza-Doliński tworzy dzieła nowoczesne, w jego obrazach można znaleźć dużo awangardy, wielkiej sztuki oraz głębszego przekazu. Urodzony i zamieszkały w Warszawie, studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz PWSSP w Łodzi. Jego dzieła były eksponowane na wystawach w kraju i na świecie. Dziś tworzy miedzy innymi portrety na zamówienie, portrety, które wyrażają uczucia.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa Artystycznego »

  Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa ArtystycznegoZapraszam do skorzystania z usług artysty malarza. Na zamówienie stworzę Twój portret, akt, pejzaż lub inne dzieło. Od lat specjalizuję się w malarstwie portretowym, wielkoformatowym malarstwie ściennym oraz malarstwie sakralnym. Zapraszam do zapoznania się z niektórymi z moich prac, których fotografie możecie znaleźć na mojej stronie.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portrety »

  PortretyW polu zainteresowań malarskich Heleny Zimowskiej znajdziemy rzeczy będące podstawowa treścią życia: pejzaż (codzienny, sprzed lat lub związany z podróżą), twarze, przedmioty, które towarzyszą nam na co dzień oraz tradycja religijna.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portrety Online »

  Portrety OnlineW serwisie najbardziej uznani na świeci artyści malarze ze swoimi dziełami. Zapoznasz się z krótką biografią malarzy oraz zobaczysz dzieła, które przetrwały wieki a obecnie są podziwiane przez miliony ludzi jak choćby obraz przedstawiający Mona Lizę Leonarda da Vinci.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portrety ślubne na pamiątkę »

  Portrety ślubne na pamiątkęNa stronie znajduje się oferta artystki, która tworzy na zamówienie portrety ślubne w różnych technikach, jeśli chcesz może to być portret monochromatyczny, kolorowy, w sepii lub według własnego pomysłu. Witryna przedstawia przykładowe prace oraz formularz i telefon kontaktowy.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portrety na zamówienie - Teresa Kopańska »

  Portrety na zamówienie - Teresa KopańskaWitam. Nazywam się Teresa Kopańska. Maluję obrazy olejne już ponad 20 lat. Obejrzyj galerię moich obrazów, oraz projektów prac, które ukażą się w przyszłości. Maluję też obrazy na zamówienie.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Twoje Portrety - portrety i karykatury na zamówienie »

  Galeria Twoje Portrety - portrety i karykatury na zamówienieWitamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przedstawioną na naszej stronie. Wykonujemy na zamówienie portrety i karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć. Rysujemy portrety / karykatury pojedyncze i grupowe, mogą być łączone z kilku osobnych zdjęć. Prace wykonujemy ołówkami, pastelami, węglem, sepią. Portret lub karykatura to świetny prezent dla każdego i wspaniałą pamiątka dla Ciebie.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Portrety - nowa strona:

Adres: