Kategoria: Absolwenci ASP

1 · 2 · następna strona »
 • Ilustracje, grafika na okładki »

  Ilustracje, grafika na okładkiAgnieszka Lodzińska, artysta grafik, projektant. Ilustracje i projekty graficzne: ilustracje komputerowe i tradycyjne realistyczne abstrakcyjne prezentacyjne ilustracja 2d 3d storyboardy, animatiki, komiksy, piktogramy, ikony, packshoty, opakowania, wizualizacje, tapety, projektowanie graficzne.

  Data dodania: 30 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Trzaska - Aranżacja i dekorowanie wnętrz »

  Agnieszka Trzaska - Aranżacja i dekorowanie wnętrzZajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Skończyłam warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Zaprojektuję mieszkanie, dom, biuro, sklep. Pomogę dobrać meble, kolory, dodatki. Współpracuję z fachową i solidną ekipą budowlaną.

  Data dodania: 19 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Trójmiasto, Łódź »

  Zdjęcia ślubne Trójmiasto, ŁódźWith Love - profesjonalna fotografia ślubna - Dariusz Śliwiński. Fotograf ślubny po Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Szkole Filmowej w Łodzi. Zdjęcia ślubne wykonuję w miastach: Gdynia, Sopot, Gdańsk, Wejherowo, Reda, Tczew, Jastarnia, Chwaszczyno, Toruń, Łódź, Żukowo, Kościerzyna i okolicy. W serwisie do obejrzenia przykładowe sesje ślubne i odpowiedzi.

  Data dodania: 10 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Kasperski, ceramika »

  Maciej Kasperski, ceramikaUrodzony w 1969 roku. W 1996 roku ukończył studia na Wydziale Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie jest asystentem w Katedrze Ceramiki, ASP we Wrocławiu. W 2000 roku otrzymał stypendium twórcze Uniwersytetu w Akron. Zajmuje się ceramiką użytkową i unikatową oraz rysunkiem. Brał udział w ponad 50 wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą.

  Data dodania: 25 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja i projektowanie wnętrz - Kraków »

  Aranżacja i projektowanie wnętrz - KrakówStudio Projektowe Architektury Wnętrz i Mebla - JanczyArt Group to zespół projektowy prowadzony przez doświadczoną architekt wnętrz Karolinę Janczy. Projektantkę, dizajnerkę, malarkę, absolwentkę a obecnie doktorantkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Projektujemy zarówno wnętrza stylowe jak i nowoczesne, przestrzenie mieszkalne, apartamenty, kuchnie, łazienki, ogrody a także sklepy, biura, restauracje.

  Data dodania: 25 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projekty, aranżacje, wystrój - Wrocław »

  Projekty, aranżacje, wystrój - WrocławPracownia autorska "MJB architektura wnętrza" jest prowadzona przez architekt wnętrz Monikę Jaźwiecką-Brzęczek, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Opracowuję projekty wnętrz: mieszkań, domów i apartamentówrnwe Wrocławiu i jego okolicach oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 01 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Galeria malarstwa Krzysztofa Iwina »

  Galeria malarstwa Krzysztofa IwinaKrzysztof Iwin jest absolwentem gdańskiej ASP, studiował w II Pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego oraz w I Pracowni Projektowania Architektury Wnętrz prof. Andrzeja Pniewskiego. Pracę dyplomową z malarstwa i rysunku obronił 15.01.2003 roku z wyróżnieniem. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką od kilkunastu lat.

  Data dodania: 31 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz, mebli, lamp, żyrandoli »

  Projektowanie wnętrz, mebli, lamp, żyrandoliW naszej galerii jest wiele pięknych mebli i lamp, które zostały zrealizowane według projektów Ewy, Jana i Michała Jirowec. Większość indywidualnych projektów powstało z potrzeby twórczej realizacji. W dorobku są również takie meble, lampy, które zostały zrealizowane, by wyposażyć projektowane wnętrza i nadać im nie powtarzalnego, indywidualnego charakteru. Są takie, które zostały zrealizowane na potrzeby architektów wnętrz, do projektów przez nich realizowanych.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne Lublin - Alla prima »

  Malarstwo ścienne Lublin - Alla primaAlla prima to pracownia plastyczna z siedzibą w Lublinie zajmująca się: projektowanie wnętrz oraz freski, plakaty, reprodukcje, aranżacje wnętrz. Zapraszamy na naszą stroną www gdzie można obejrzeć przykładowe projekty, oferujemy bardzo konkurencyjne ceny oraz solidne wykonanie.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portfolio Aneta Lis-Marcinkiewicz, Obrazy, biżuteria »

  Portfolio Aneta Lis-Marcinkiewicz, Obrazy, biżuteriaJej prace artystyczne wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane, tworzy obiekty i instalacje. Ukończyła ASP w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru, malarstwo w pracowni Marka Czajkowskiego. Dyplom uzyskała w 2004 w Pracowni Biżuterii Andrzeja Szadkowskiego. Aneta Lis-Marcinkiewicz zajmuje się projektowaniem biżuterii, maluje obrazy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracovnia - Projektowanie wnętrz, designu, architekt »

  Pracovnia - Projektowanie wnętrz, designu, architektPracovnia powstała z myślą o ludziach, dla których ważne jest aby otaczająca przestrzeń i przedmioty współgrały z ich osobowością i stylem życia. Zajmujemy się wystawiennictwem, projektujemy wnętrza komercyjne, biura, banki, hotele, sklepy, witryny, stoiska targowe oraz apartamenty i mieszkania prywatne. W zależności od oczekiwań naszego klienta świadczymy usługi projektowe na różnych etapach. Projektujemy meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, przedmioty codziennego użytku, zabawki oraz specjalistyczne produkty przemysłowe.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów - ZWP Architektura Krajobrazu »

  Projektowanie ogrodów - ZWP Architektura KrajobrazuNasze biuro projektowe jest nowoczesną pracownią tworzącą profesjonalne projekty zagospodarowania terenów zielonych. Zatrudniani przez nas projektanci zajmują się projektowaniem prawie wszystkich typów terenów zielonych. Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów przydomowych. Teren działalności firmy ZWPAK to Warszawa, województwo mazowieckie, a także cała Polska. Oprócz prac projektowych, zajmujemy się także zakładaniem ogrodów. Prace, które są tworzone w naszym studio ZWP Architektura Krajobrazu odznacza unikalność, świeżość. Naszego zleceniodawcę włączamy w pracę przy projekcie, co przejawia się w częstych spotkaniach z klientem, zgłębianiu ważnych elementów ogrodu. Każda roślina jest umiejętnie dobrana do gleby oraz klimatu i zaprezentowana inwestorowi. Dzięki temu jest możliwe zagwarantowanie, iż projekt będzie w 100% spełniał potrzeby, które zlecił Zleceniodawca. Mamy doświadczenie w kreowaniu ogrodów japońskich. Naszym szanownym Inwestorom jesteśmy skorzy zaproponować oczka wodne, kaskady i fontanny. Nabyliśmy wiedzę w aranżacji wnętrz zielenią. Instalujemy automatyczne systemy nawadniania. Twierdzimy, iż ogrody to nasz styl życia. Nasi architekci cały czas się doskonali poprzez kursy zawodowe oraz przez podejmowanie coraz to innych wyzwań architektonicznych. Dla zleceniodawców instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw niepublicznych oferujemy usługi takie, jak pielęgnacja zieleni. Kreujemy nieszablonowe projekty terenów zieleni, w tym parki, zieleń na osiedlach mieszkalnych, zieleń wokół firm. Uprzejmie zapraszamy, gwarantujemy zadowolenie z naszej usługi.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Absolwenci ASP - nowa strona:

Adres: