Kategoria: Renowacja zabytków

 • Przekaż 1% podatku na renowację samochodów »

  Przekaż 1% podatku na renowację samochodówStrona poświęcona Fundacji na rzecz wspierania i renowacji zabytków motoryzacji oraz edukacji. Znaleźć tu można informacje z zakresu renowacji dóbr kultury i sztuki pod postacią motoryzacji. Fundacja dba o to by zabytki zostały nieporuszone i olśniewały jak dawniej. Na stronie znaleźć można wszelkie informacje by pomóc tym którzy kochają stare samochody i przywracają im dawny blask.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja platerów »

  Renowacja platerówFirma A. Stępkowski - ręczny wyrób artykułów o charakterze artystycznym, wzorowanych na oryginalnych starych wyrobach. Szeroki wachlarz artykułów platerowanych srebrem, mosiądzem tj.: tace, patery, szkatułki, cukiernice metalowe i okuwane, karafki kryształowe okuwane posrebrzanymi elementami.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja i budowa pojazdów konnych, Nowy Sącz »

  Renowacja i budowa pojazdów konnych, Nowy SączSzanowni Państwo polecamy Państwu pojazdy konne: sportowe, turystyczne i rekreacyjne. Fachowo i z zachowaniem stylu wykonujemy również wszelkie remonty, kopie pojazdów historycznych, konserwacje muzealne, części zamienne i okucia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autovetus - samochody zabytkowe »

  Autovetus - samochody zabytkoweZajmujemy się wynajmowaniem, renowacją oraz pomocą w renowacji oldtimerów. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi oraz pojazdy, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony. Wkładamy wiele serca w to, aby jakość naszych samochodów oraz usług była na jak najwyższym poziomie. Chcemy pokazać Państwu jak niesamowity i intrygujący może być świat oldtimerów oraz pojazdów robionych na zamówienie. Mówiąc krótko - Autovetus, to samochody z duszą.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum sztukatorskie, renowacja sztukaterii »

  Centrum sztukatorskie, renowacja sztukateriiPracownia Konserwacji Zabytków, Pracownia sztukatorska. Renowacja sztukaterii. Ponad 40 lat doświadczenia w branży, produkcja rekwizytów i ozdób planu w największych Polskich Hitach Kinowych. Renowacja i rekonstrukcja sztukaterii, produkcja wszelkich elementów, tworzenie nowych projektów i kompleksowy wystruj sztukatorski wnętrz i elewacji. Realizacja wszelkich projektów, fachowe doradztwo. Najwyższa jakość i krótkie terminy.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis miłośników starych samochodów »

  Serwis miłośników starych samochodówJesteś miłośnikiem pojazdów zabytkowych? Idealnie trafiłeś! Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko ogłoszenia, zdjęcia ale także m.in. artykuły. Dzięki nim dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. A może chciałbyś porozmawiać z kimś? Podzielić się swoimi doświadczeniami? Nic trudnego - wystarczy wejść na nasze forum! Możesz również dołączyć do klubu. Nie czekaj tylko wchodź na nasz portal i zapisuj się! Wpisowe kosztuje tylko 10zł! A jakie są korzyści z tego? Kliknij w zakładkę ''Klub'' i wszystkiego się dowiesz.

  Posiadanie oldtimera jest czymś niezwykłym. Same naprawy i pielęgnacja dają wiele frajdy, lecz wiąże się to z pewnymi, czasami przykrymi i uciążliwymi obowiązkami, o których nie należy zapominać aby móc w pełni cieszyć się z samochodu. Niemalże każdy samochód zabytkowy wymaga szczególnej troski ze strony właściciela.
  Oto kilka ciekawych bardzo znanych ale dziś już oldtimerów:

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne »

  Kowalstwo artystyczneFirma ART-KOW istnieje od 1998 roku. Wykonuje usługi w zakresie kowalstwa artystycznego dla firm prywatnych, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Specjalizacją firmy jest renowacja i konserwacja obiektów zabytkowych w zakresie kowalstwa artystycznego, wystrój wnętrz, osprzęt kominkowy, balustrady, ogrodzenia kute, meble ogrodowe, świeczniki i inne. rn

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja zegarów - Dworek »

  Renowacja zegarów - DworekPracownia oferuje Państwu profesjonalną renowację mebli oraz przedmiotów zabytkowych, naprawę i konserwację zegarów i zegarków mechanicznych, kompleksowa renowację skrzyń zegarowych oraz renowację tarcz zegarowych. Wykonujemy również repliki skrzyń zegarowych na zamówienie klienta.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »

Renowacja zabytków - nowa strona:

Adres: