Kategoria: Pracownie artystyczne

1 · 2 · następna strona »
 • Artystyczna Pracownia Lutnicza »

  Artystyczna Pracownia LutniczaArtystyczna Pracownia Lutnicza. Bardzo duży wybór instrumentów nowych, manufaktorowych jak i też starych. Oferuje doradztwo w dobieraniu strun do instrumentów, ekspertyzy, futerały, akcesoria.

  Data dodania: 27 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Ikony - Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa »

  Ikony - Pracownia Ikonopisania i PozłotnictwaVortal Pracownii Ikonopisania i Pozłotnictwa Katarzyny Stawarskiej Kuli . W naszej Pracowni powstają Ikony w technice tempery jajowej w oparciu o XIV wieczne techniki bizantyjskie jak również w technice olejnej. Zajmujemy się również malarstwem sakralnym. Wykonujemy ołtarze główne i boczne, Drogi Krzyżowe jak również zajmujemy się pozłotnictwem w kilkunastu technikach, zarówno płatkami szlagmetalu jak również płatkami metali szlachetnych.

  Data dodania: 14 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Tomar - Medale, grawerowanie mosiądz »

  Tomar - Medale, grawerowanie mosiądzPracownia Tomar oferuje grawerowanie matryc, medale, grawerowanie plakietek, grawerowanie w mosiądzu. Niepowtarzalne rękodzieła na potrzeby promocji i reklamy. Obejrzyj nasze medale.

  Data dodania: 14 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Portret, malarstwo studyjne »

  Portret, malarstwo studyjneSerdecznie zapraszam do mojej pracowni artystycznej. rnZajmuję się realistycznie wykonanym malarstwem portretowym. Portrety wykonuję tradycyjną techniką: malarstwo olejne na płótnie, na podstawie zdjęcia lub z natury. Można zamówić też rysunek wykonany ołówkiem bądź pastelami. Wystarczy wysłać mi swoją fotografię. Dotychczas wykonane prace prezentuję na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia i postprodukcja, strony www, animacje »

  Fotografia i postprodukcja, strony www, animacjeWykonujemy zdjęcia produktów, modeli, architektury, krajobrazów, wnętrz; profesjonalna obróbka zdjęć, szparowanie, retusz, zmiana perspektywy, wstawianie na docelowe tło, praca z kolorami, optymalizacja; animacje komputerowe, w różnorodnych stylach graficznych, do różnorodnego zastosowania - animacje, animatiki, bannery, wizualizacje; prezentacje mutimedialne - nowoczesne i eleganckie wizytówki firmy na płytach CD - prezentacje firmowe i produktowe, wizualizacje, multimedialne katalogi produktów. Projektujemy, wykonujemy, wdrażamy: strony internetowe - od kilkustronicowych wizytówek po rozbudowane serwisy www; system cms - nowoczesna, autorska aplikacja do zarządzania treścią na stronie www, dzięki której w prosty sposób stworzymy serwis internetowy i aktualizujemy go; Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portrety olejne na zamówienie - Monika Malinowska »

  Portrety olejne na zamówienie - Monika MalinowskaGaleria prezentuje portrety z pracowni portretowej Moniki Malinowskiej- absolwentki ASP w Krakowie, autorki kilku portretów olejnych, znajdujących się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą. Na stronie obejrzeć można dotychczasowe realizacje wykonane na zamówienie oraz galerię autorskich obrazów wystawionych na sprzedaż. Dzięki formularzowi kontaktowemu w prosty sposób skontaktujesz się z artystką aby zamówić profesjonalny portret ze zdjęcia lub po prostu zasięgnąć informacji. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mozaika artystyczna »

  Mozaika artystycznaZajmujemy się tworzeniem mozaiki artystycznej na zamówienie. Nasze prace wykonywane są zawsze z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami jeśli marzycie o wyposażeniu swojego domu, ogrodu, tarasu w coś unikatowego. Mozaika to świetny sposób na nadanie każdemu wnętrzu oryginalności. Mozaiki mogą pięknie zdobić całe ściany czy podłogi waszych kuchni, łazienek, tarasów, ale mogą też być zastosowane w formie dekoru nadającego charakteru danemu miejscu. Może to być umiejętnie wkomponowany motyw pomiędzy tradycyjne kafle, lub też rama czy jakieś wydzielone pole, które chcemy podkreślić. Wszystko zależy od Waszych życzeń i upodobań. Możemy wykonać dla Państwa projekt mozaiki lub zrealizować wasz własny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkło artystyczne »

  Szkło artystyczneDziałalność Kajpera to zawodowcy w niebanalnej dziedzinie jaką jest projektowanie szkła użytkowego oraz szkła artystycznego. Atutem naszej firmy jest fakt, iż wybierając nas, masz pewność, iż pomożemy Ci od projektu, poprzez procesy technologiczne, aż do etapu wdrożenia. Ekskluzywne karafki, kieliszki, figurki dedykowane, statuetki szklane oraz sporo innych ciekawych rozwiązań które wykonaliśmy możesz zobaczyć na stronie firmowej kajpera.com, wejdź i sprawdź sam jak cudowne rzeczy można wykonać z szkła artystycznego i użytkowego.
  Kajper mieści się w Wrocławiu, gdzie można spotkać się z nami osobiście. Z chęcią podejmujemy współpracę z klientami pozostałej części kraju.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artnes - galeria obrazów, malarstwo »

  Artnes - galeria obrazów, malarstwoStrona Pracowni Artystycznej ARTNES - wirtualnej galerii malarstwa i fotografii Agnieszki Songin. Tematyka obrazów tej malarki jest nieograniczona, a jej obrazy charakteryzuje szczegółowość, dokładność i realizm. Na stronie można obejrzeć konie, portrety, pejzaże, akty, kwiaty. Wykonuje obrazy na zamówienie, a także zajmuje się artystycznym malowaniem ścian oraz projektowaniem i aranżacją wnętrz.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • M-PRO ART - Dekoracje sklepowe - Pracownia atystyczna »

  M-PRO ART - Dekoracje sklepowe - Pracownia atystycznaPracownia M-Pro Art specjalizuje się w szeroko pojmowanym rzemiośle artystycznym. Wysoka jakość produktów, oraz kreatywność jej twórców owocują kilkuletnią współpracą z firmami Europy Zachodniej.

  Domeną firmy jest wytwarzanie różnorodnych form reklamy przestrzennej. Powstające na zamówienie, ręczne rzeźby ze styropianu stanowią doskonały element aranżacji każdego wnętrza oraz przestrzeni otwartej. Specjaliści M-Pro oferują niezwykle szeroką paletę usług z zakresu nowoczesnego designu: począwszy od wystroju witryn sklepowych, restauracji i pubów, a skończywszy na scenografii teatralnej. W zależności od wymagań klienta, styropianowe rzeźby mogą imitować inne tworzywa, np. drewno, kamień czy metal.

  Specjalna powłoka ochronna, którą pokryte są produkowane figury, zapewnia im gwarancję wieloletniej trwałości i wytrzymałości. M-Pro, oprócz samego aranżowania wnętrz, zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w dziedzinie stylizacji.

  Popularność danego produktu czy miejsca zależy w stopniu najwyższym od jego wizerunku w oczach klientów – najwyższa dbałość o owy wizerunek jest naszą profesją.
  Wszystkie produkty wykonywane przez firmę M-PRO wytwarzane są w technologii przyjaznej dla środowiska. Ich bazowym materiałem jest styropian, z którego rzeźbione są figury, które w kolejnych fazach produkcji pokrywane są gazą, oraz specjalną powłoką ochronną, zapewniającą wyrobom trwałość i wytrzymałość. Końcową fazą produkcji jest pokrywanie wyrobów farbami i lakierami akrylowymi (w zależności od preferencji klienta matowymi, bądź połyskowymi).

  Zaletami produktów M-PRO oprócz precyzyjnego wykonania i estetycznego wyglądu, jest ich trwałość i niewielka waga, co pozwala na łatwe przemieszanie prezentowanych figur i dekoracji.

  Pracownia M-PRO korzysta zarówno z projektów nadsyłanych przez klientów, jak i swoich własnych pomysłów. Na specjalne zamówienia firma używa również takich materiałów, jak drewno, metal itd.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa obrazów Wrocław »

  Oprawa obrazów WrocławNasza firma istnieje od 1991 roku, oferując szeroki wybór ram drewnianych i aluminiowych, polskiej jak i zagranicznej produkcji. Pracownia Ambiente znajduje się na uboczu wrocławskiego Rynku i służy usługi sześć dni w tygodniu. Oprawiamy obrazy, prace, fotografie i wszelkiego rodzaju drobiazgi.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia rzeźby ogrodowej - producent fontann »

  Pracownia rzeźby ogrodowej - producent fontannProwadzę niewielką manufakturę z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w kamieniarstwie artystycznym. Tworzymy unikatowe fontanny, rzeźby, czy dekoracje ogrodowe z naturalnego piaskowca. Szczególnie pasjonuje mnie rzeźba w naturalnym kamieniu, zwłaszcza nietypowe projekty, dedykowane zamówienia. Staram się sprostać wymaganiom klientów o bardziej wyrafinowanym spojrzeniu na otaczający ich świat, starającym się uciec od sztampy, i przaśnej stylistyki. Głównie angażujemy się do indywidualnych realizacji, przy współpracy zamawiającego. Stylistyka prac jest efektem poszukiwania u źródeł. Pełnymi garściami można czerpać ze starych mistrzów. Szczególnie inspirują klimaty starej Toskanii, czy Prowansji. Tam tradycje są wielkie, a kamienne dekoracje są nieodłączną częścią każdego krajobrazu. Zaciszne miasteczka usiane są romantycznymi zakątkami, a w każdym detalu zaklęte jest jakieś piękno. Najwięcej satysfakcji sprawia świadomość, że udało się sprostać oczekiwaniom zamawiającego.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Pracownie artystyczne - nowa strona:

Adres: