Kategoria: Kabarety

 • Kabarety Online - KABARECIK.PL »

  Kabarety Online - KABARECIK.PLSpis wszystkich polskich kabaretów. Kabarecik to strona promująca polski kabaret. Wszyscy wykonawcy, wszystkie polskie kabarety i ich prowadzący. Impresariat RAM i manager Jacek Balon zapraszają na wielki śmiech. :-)

  Data dodania: 08 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kabarety, komicy, programy artystyczne »

  Kabarety, komicy, programy artystyczneTeatr Solo - aktor, komik, konferansjer który poprowadzi i zorganizuje każdą imprezę. Jego program kabaretowy Crazy Valdi Show doskonale sprawdza się na imprezy firmowe, pikniki, eventy. Aktor, komik występuje w serialu Ale się kręci. Mim komik zaprasza na imprezy.

  Data dodania: 14 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Skecze »

  SkeczeKABARETY.fani.pl to strona na której można obejrzeć skecze polskich grup kabaretowych takie jak: Kabaret Ani mru mru Kabaret Moralnego Niepokoju Grzegorz Halama Kabaret Mumio Kabaret Dno Kabaret Potem Kabaret Łowcy b Kabaret To za Duze Slowo Kabaret Otto i wiele innych, tylko u nas najnowsze skecze, strona również promuje nowe polskie kabarety, nasz zbiór liczy już ponad 1300 filmików.

  Data dodania: 11 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret, Konferansjer, wodzirej Kornel Wachowiak »

  Kabaret, Konferansjer, wodzirej Kornel WachowiakKornel Wachowiak - wodzirej, konferansjer, parodysta. Spotkania integracyjne i szkolenie dla firm. Organizacja imprez i koncertów estradowych największych polskich gwiazd kabaretu i estrady

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kabarety »

  KabaretyNa stronie znajdują się Kabarety, oraz skecze wszystkich Polskich przedstawicieli Grup Kabaretowych. Serdecznie zapraszam do odwiedzania naszego serwisu, oraz komentowania i oceniania skeczy.

  Data dodania: 02 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Oglądaj Występy Polskich Kabaretów »

  Oglądaj Występy Polskich KabaretówPolska scena kabaretowa należy do bardzo okazałych - jej przedstawiciele przygotowują występy i skecze na najwyższym, światowym poziomie. Jednymi z najbardziej lubianych ugrupowań i kabareciarzy są między innymi: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Łowcy.B, Grupa Mocarta, Grzegorz Halama - to tylko nieduża lista najbardziej fascynujących polskich kabaretów i satyryków. Rewelacyjnie byłoby być w stanie zobaczyć ich na żywo - ale równie cudownie byłoby mieć możliwość obejrzeć ich spektakle na monitorze peceta.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret PiC »

  Kabaret PiCLubimy się śmiać i lubimy śmiech innych, ponieważ życie samo w sobie wystarczająco absorbuje całą powagę i odpowiedzialność codzienności, zżera siły i pochłania optymizm wypluwając jako efekt uboczny zniechęcenie, brak wiary w przyszłość i ogólną apatię. Chcemy wciągnąć Was do wspólnej zabawy, nauczyć patrzenia na świat w taki sposób, by dostrzegać we wszystkim trudnym komizm, rozładowywać napięcia śmiechem i odkrywać, że w każdym tkwi artysta.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Super Duo - Oficjalna Strona Kabaretu »

  Super Duo - Oficjalna Strona KabaretuKabaret Super Duo tworzą dwaj znakomici aktorzy: Marian Opania i Wiktor Zborowski. Artyści prezentują program, na który składają się piosenki Młynarskiego, Wysockiego i Brela.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez kabaretowych - kabarety »

  Organizacja imprez kabaretowych - kabaretyNa stronie opisy kabaretów, solistów kabaretowych, satyryków, konferansjerów, grup teatralnych. Także linki do organizatorów imprez kulturalno-rozrywkowych i występów.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabarety i skecze »

  Kabarety i skeczeNajwiększy zbiór polskich kabaretów! Kabarety znane i mniej popularne! Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru i wiele innych! Wszystko na kabarety.TworzymyHistorie.pl! Zapraszamy!

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja artystyczna Dete »

  Agencja artystyczna DeteAgencja Dete zajmuje się organizacja koncertów Marcina Dańca, jest jedynym przedstawicielem artysty. Oferujemy również usługi w zakresie organizacji koncertów estradowych prawie wszystkich artystów polskich. Współpracujemy od lat z wieloma wykonawcami, kabaretami i zespołami rockowymi.Oferujemy swoje usługi dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są organizacja lub pomoc w organizacji imprez estradowych lub koncertów.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »

Kabarety - nowa strona:

Adres: