Kategoria: Zespoły ludowe

 • Kapela na wesela »

  Kapela na weselaFORTE BAND - profesjonalna obsługa muzyczna, wesela, bankiety, imprezy okolicznościowe. Szukasz profesjonalnego zespołu? masz pytania? - wejdź i wypełnij formularz z zapytaniem ofertowym. Zapraszamy

  Data dodania: 12 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Trzebiatowiacy - piosenki ludowe »

  Trzebiatowiacy - piosenki ludoweZespół ludowy Trzebiatowiacy ma przygotowany 1, 5 godzinny koncert na który składa się około 60 piosenek ludowych, biesiadnych, popularnych i niemieckich. Repertuar dobierany jest w zależności od publiczności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie zespołu.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Feirin - tańce irlandzkie i szkockie w Łodzi »

  Feirin - tańce irlandzkie i szkockie w ŁodziGrupa tańca irlandzkiego i szkockiego Feirin zachęca do udziału w zajęciach tanecznych irlandzkiego i szkockiego w Łodzi. Oferujemy także profesjonalne pokazy tańca irlandzkiego i szkockiego, które będą stanowić oryginalną ozdobę dla realizowanego eventu.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Pieśni i Tańca Węgierskiego Piroska »

  Zespół Pieśni i Tańca Węgierskiego PiroskaZespól działa od 1979 roku w Poznaniu, jego założycielką i kierowniczką jest Halina Pacanowska-Wiśniewska. Piroska specjalizuje się w ludowych tańcach węgierskich, w swoim repertuarze ma tańce z różnych regionów Węgier. Występuje zarównow kraju jak i za granicą, utrzymuje stałe kontakty z zespołami z Węgier

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kapela góralska Fickowo Pokusa »

  Kapela góralska Fickowo PokusaTradycyjna kapela Beskidu Żywieckiego w składzie: Przemysław Ficek - dudy żywieckie, Marcin Pokusa - skrzypca; wielokrotnie nagradzani na krajowych i międzynarodowych festiwalach folklorystycznych, m.in. na Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, Festiwalu Folkloru Górali Polskich w Żywcu, Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, i in.
  Płyta kapeli pt. "Ej, dudosku z dudami" została wyróżniona w konkursie na Fonogram Źródeł 2010, organizowanym przez Polskie Radio, za "olbrzymią wartość dokumentu etnomuzycznego".

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »

Zespoły ludowe - nowa strona:

Adres: