Kategoria: Aktorzy

1 · 2 · następna strona »
 • Teatr Polski, Teatr Buffo - aktor »

  Teatr Polski, Teatr Buffo - aktorStrona www aktora - Piotra Bajtlika. Aktor urodził się 4 marca 1982 roku w Mysłowicach. w 2005 roku ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie, współpracuje również z Teatrem Studio Buffo.

  Data dodania: 25 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kabarety, komicy, programy artystyczne »

  Kabarety, komicy, programy artystyczneTeatr Solo - aktor, komik, konferansjer który poprowadzi i zorganizuje każdą imprezę. Jego program kabaretowy Crazy Valdi Show doskonale sprawdza się na imprezy firmowe, pikniki, eventy. Aktor, komik występuje w serialu Ale się kręci. Mim komik zaprasza na imprezy.

  Data dodania: 14 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Clown Dyzio - profesjonalni clowni do wynajęcia »

  Clown Dyzio - profesjonalni clowni do wynajęciaClown Dyzio zaprasza. Obsługujemy imprezy urodzinowe w całej polsce, imprezy firmowe oraz wszelkiego typu dni miast i miasteczek oraz wszedzie tam gdzie trzeba zapewnić profesjonalny program dla dzieci.

  Data dodania: 20 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty aktorskie Piotra Filonowicza »

  Warsztaty aktorskie Piotra FilonowiczaZajęcia i warsztaty aktorskie - teatralne dla licealistów, studentów, nauczycieli, instruktorów. Praca nad ruchem, głosem, improwizacją, walka z nieśmiałością. Kursy weekendowe. Aktorstwo w Akademii Sztuki i Kultury.

  Data dodania: 04 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Berry Halle aktorka »

  Berry Halle aktorkaStrona o Halle Berry czarnoskórej aktorce amerykańskiej. Grała w takim hicie jak Gothika. Jedna z najpiękniejszych kobiet świata. zdobywczyni Oscara oraz nominowana do kilkudziesięciu nagród filmowych. Na stronie zdjęcia, newsy oraz dużo zdjęć.

  Data dodania: 01 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szczudlarze »

  SzczudlarzeStrona grupy artystycznej Scena Kalejdoskop proponującej profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju imprez, spektakli, promocji oraz wielu innych okazji. Uzupełniającą atrakcję stanowią wykwalifikowani szczudlarze, zapewniający dobrą i przykuwającą uwagę reklamę dla firm.

  Data dodania: 07 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Znani aktorzy filmowi »

  Znani aktorzy filmowiW serwisie zostały zgromadzone artykuły na temat najciekawszych aktorów światowego filmu. Brytyjscy, Niemieccy, Francuscy czy też Szwedzcy aktorzy, aby pokazać tylko niektórych aktorów reprezentujących bogate państwa o rozwiniętej kinematografii a także po przeciwnej stronie aktorzy z takich państw jak: Wenezuela, Tunezja, Kambodża - krajów mniej rozwiniętych - znaleźli miejsce na tej stronie. Niektóre opisy zostały dodatkowo uzupełnione ilustracjami przedstawianych aktorów.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie gwiazdy »

  Polskie gwiazdyForum gwiazd to serwis Polskiej Agencji Fotografów na którym znajdziesz najświeższe informacje dotyczące gwiazd show biznesu zarówno zarówno zagraniczne jak i polskie gwiazdy. Zdjęcia gwiazd jedyne w swoim rodzaju, niedostępne na żadnym innym serwisie internetowym Forum gwiazd to Twoje najlepsze źródło informacji. Polskie gwiazdy w różnych sytuacjach, zdjęcia gwiazd oraz bogata baza newsów z całego świata.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Cegielska »

  Agnieszka CegielskaAgnieszka Cegielska to pogodynka telewizji TVN. Ta urocza kobieta to była fotomodelka. Długie blond włosy, zgrabna figura i niebieskie oczy. Jest jedną z najładniejszych polek. Jej zdjęcia zdobią bardzo często okładki czasopism. Najlepsza blondyna w polskiej telewizji.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Super Duo - Oficjalna Strona Kabaretu »

  Super Duo - Oficjalna Strona KabaretuKabaret Super Duo tworzą dwaj znakomici aktorzy: Marian Opania i Wiktor Zborowski. Artyści prezentują program, na który składają się piosenki Młynarskiego, Wysockiego i Brela.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona Wojciech Majchrzaka »

  Strona Wojciech MajchrzakaOficjalna strona aktora Wojciecha Majchrzaka. Filmografia. Galeria zdjęć. Znany i lubiany aktor, który swoje umiejętności prezentuje nie tylko na deskach teatru i przed kamerami seriali telewizyjnych.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa eventowa Urban Climbers »

  Grupa eventowa Urban ClimbersUrban Climbers tworzą tworzą trójmiejscy muzycy, konferansjerzy oraz performerzy. Projektujemy scenariusze do konkretnego wydarzenia i zapewniamy kompleksową obsługę imprezy, uroczystości od strony artystycznej. Zadaniem statusowym grupy jest promowanie trójmiejskich artystów będących specjalistami się w takich dziedzinach jak teatr, film/multimedia, muzyka.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Aktorzy - nowa strona:

Adres: