Kategoria: Repliki broni białej

 • Szable, biała broń »

  Szable, biała brońBiała broń: szable polskie typu karabela. Prezentacja prac artysty od ponad 25 lat wykonującego repliki broni białej. Wykonane szable charakteryzują się wysoką jakością szczegółów i zgodnością zastosowanych materiałów i metod wytwórczych z tradycja historyczną.

  Data dodania: 31 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Broń biała »

  Broń białaNajwiększy w Polsce serwis o nożach. Noże i wszystko co z nimi związane. Custom knives i najlepsze marki. Knifemaking, forum dyskusyjne, testy, recenzje, poradniki. Magia stali.

  Data dodania: 20 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • eMilitary.pl - repliki broni, szable, tarcze »

  eMilitary.pl - repliki broni, szable, tarcze"W ofercie sklepu eMilitary.pl znajdziecie Państwo imitacje broni historycznej m.in. miecze, sztylety, pistolety, karabiny, tarcze, zbroje, oraz upominki i artykuły dekoracji wnętrz, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.rnOferowany przez nas asortyment ma charakter dekoracyjny i nie posiada cech użytkowych zgodnie z Ustawą o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i nie wymagają zezwoleń.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Miecze, szable, halabardy »

  Miecze, szable, halabardyPłatnerstwo - Broń biała i zbroje - wykonujemy kopie broni, zarówno polskiej jak i dalekowschodniej, między innymi: szable, miecze (w tym także katana - wakizashi), topory, halabardy, tarcze, hełmy (także husarskie) i wiele innych.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »

Repliki broni białej - nowa strona:

Adres: