Kategoria: Ikony

 • Ikony - Pracownia Ikonopisania i Pozłotnictwa »

  Ikony - Pracownia Ikonopisania i PozłotnictwaVortal Pracownii Ikonopisania i Pozłotnictwa Katarzyny Stawarskiej Kuli . W naszej Pracowni powstają Ikony w technice tempery jajowej w oparciu o XIV wieczne techniki bizantyjskie jak również w technice olejnej. Zajmujemy się również malarstwem sakralnym. Wykonujemy ołtarze główne i boczne, Drogi Krzyżowe jak również zajmujemy się pozłotnictwem w kilkunastu technikach, zarówno płatkami szlagmetalu jak również płatkami metali szlachetnych.

  Data dodania: 14 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ikonografia.pl - tworzymy ikony z pasją »

  Ikonografia.pl - tworzymy ikony z pasjąIkonografia.pl - strona poświęcona tworzeniu i sprzedaży unikalnych IKON, które są wierne pierwowzorom. Tworzymy na potrzeby Świątyń jak też osób świeckich. Nasze ikony pisane są przez profesjonalnego ikonografa po jedynej w Polsce szkole dla ikonopisarzy - zwanej Studium Ikonograficzne w Bielsku Podlaskim, zgodnie z kanonami Kościoła Wschodniego. Możecie Państwo nabyć ikony znajdujące się w naszej galerii.

  Data dodania: 06 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ikony ręcznie malowane na sprzedaż »

  Ikony ręcznie malowane na sprzedażGaleria ikon - zdjęcia i opisy, profesjonalne malowanie ikon na deskach lipowych przy użyciu najwyższej jakości materiałów, drewno lipowe, pigment mineralny, płatki złota, Wystawa ikon, sprzedaż oraz realizacja specjalnych zamówień. Ikona to święty obraz w każdym domu, oryginalny, niecodzienny, piękny prezent dla bliskiej osoby, autorem jest Marcin Kuczara

  Data dodania: 17 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Odlewy ozdobne, Cichocki »

  Odlewy ozdobne, CichockiZapraszamy do naszej odlewni metali nieżelaznych Cichocki, która mieści się w Warszawie. Wytwarzamy odlewy grawitacyjne i kokilowe ze stopów aluminium, miedzi i cynku. Odbiorcami naszych odlewów są przedsiębiorstwa z całej Europy. Oferujemy odlewy przemysłowe artystyczne i ozdobne.

  Data dodania: 02 04 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Ikonopisania, pozłotnictwa »

  Pracownia Ikonopisania, pozłotnictwaGaleria absolwentki Wydziału Sztuk Pięknych, konserwatora zabytków. Ikony maluję według starych tradycyjnych metod ikonopisarskich, na deskach lipowych. Do pisania używam tradycyjnych, naturalnych, barwników, farb i pigmentów. Złocenia wykonuję płatkami złota 23, 75 lub 24 karat lub goldmetalem. Dominującą pozycję w galerii zajmują przedstawienia ikonograficzne w tym ikony bizantyńskie, ikony ruskie, greckie oraz malarstwo sakralne jak również malarstwo wielkoformatowe wykonane na potrzeby świątyń.

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa Artystycznego »

  Paweł Domaszewicz Pracownia Malarstwa ArtystycznegoZapraszam do skorzystania z usług artysty malarza. Na zamówienie stworzę Twój portret, akt, pejzaż lub inne dzieło. Od lat specjalizuję się w malarstwie portretowym, wielkoformatowym malarstwie ściennym oraz malarstwie sakralnym. Zapraszam do zapoznania się z niektórymi z moich prac, których fotografie możecie znaleźć na mojej stronie.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ikony prawosławne na zamówienie »

  Ikony prawosławne na zamówienieIkony prawosławne na zamówienie. Na stronie znajduje się szeroki wybór wizerunków z ikon pochodzących od X do XV wieku. Do większości ikon podany jest rok powstania a także miejsce, w którym się znajduje. Każdy wizerunek, a także inny znaleziony przez siebie można zamówić w dowolnym formacie. Ikony, które robię wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, z dużą dbałością o nawet najmniejszy szczegół, dlatego efekt jest olśniewający. Każda ikona jest oczywiście wykonywana ręcznie, nie są to żadne naklejanki, podmalówki, transfery i inne techniki skracające czas, ale także zmniejszające ich atrakcyjny wygląd. Nie są to po prostu żadne wydruki tylko w całości praca ludzkich rąk. Zapraszam do zapoznania się z przykładami realizacji.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ikony Przemek Babiarz portfolio »

  Ikony Przemek Babiarz portfolioAutorska galeria ikony. Obejmuje dwa cykle ikonograficzne; I. DEO OPTIMO MAXIMO - na który składają się w głównej mierze ikony Bogarodzicy oraz ikony symboliczne jak; Wszystkowidzące Oko Boże - ikona alegoryczna i Jednorodzony Syn, która stanowi przesłanie zawarte w wyznaniu wiary. II. AD MAIOREM DEI GLORIAM - zawiera głównie ikony świąteczne, tłumaczo-ne na język polski. W tym cyklu powstaje ikona Anastasis, która przedstawia Zmartwychwstanie i zstąpienie do otchłani w otoczeniu 12 ikon świątecznych, oraz ikona Bożego Narodzenia.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »

Ikony - nowa strona:

Adres: