Kategoria: Prasa i wydawnictwa

 • Wydawnictwo JUT »

  Wydawnictwo JUTJesteśmy wydawnictwem religijnym. Proponujemy Państwu modlitewniki z cyklu Módlmy się..., kolorowani dla dzieci, książeczki religijne z cyklu Krótkie opowieści i myśli dla ducha oraz inne. Zdjęcia i opisy wszystkich naszych propozycji, kontakt do nas oraz zasady współpracy znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gazeta Gliwicka i Gazeta Zabrzańska - tygodniki społeczno - kulturalne »

  Gazeta Gliwicka i Gazeta Zabrzańska - tygodniki społeczno - kulturalneGazeta Gliwicka i Gazeta Zabrzańska to tygodniki społeczno - kulturalne, wydawane w 20 000 egzemplarzy, na terenie Gliwic, Zabrza i Pyskowic. Informujemy o naważniejszych i najciekawszych imprezach kulturalnych w regionie. W cyklu "Kulturalnie o Kulturze" oceniamy wydarzenia i promujemy ciekawych lokalnych twórców. Jesteśmy patronem medialnym większości gliwickich imprez kulturalnych, a także książek wydawanych przez ogólnopolskie wydawnictwa, takie jak np. MUZA czy WAB. Wydajemy dodatki specjalne "Gazeta Budowlana", "Kobieta w mieście", "Najmłodsza Gliwicka". Zapraszamy na stronę www.gliwicka.pl. Zachęcamy do reklamy w naszym tygodniku - skutecznej, celowej w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawca fantastyki »

  Wydawca fantastykiWydawnictwo Solaris - Książki ze świata i okolic, Twoje książki w sieci, wydawca książek o tematyce fantastyki, sci-fi oraz innych, sklep internetowy zaprasza - najniższe ceny, bogaty asortyment

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Art Corner - Zakątek Sztuki »

  Art Corner - Zakątek SztukiZakątek Sztuki z cudzoziemska ART CORNER zwany, to wyjątkowe miejsce w sieci. Łączy internetową galerię sztuki i rękodzieła, ze sklepem muzycznym, nowoczesnymi reprodukcjami (obrazy na płótnie, w przyszłości - motywy artystyczne na koszulkach, tapety na komórki), z ofertą organizacji wystaw i warsztatów. Działa również multimedialne wydawnictwo ArtCorner - zajmujące się kreacją i rozpowszechnianiem książek, albumów,efektami specjalnymi oraz montażem filmowym. W naszym Zakątku prezentujemy dzieła artystów uznanych - w tym inkografie Waldemara Borowskiego. Jego sztuka wymyka się jednoznacznym interpretacjom, zachwyca symboliką,kunsztem i wykonaniem. Znajdują się u nas plakaty Krzysztofa Linnike,artysty czerpiącego inspiracje ze sztuki Indian mezoamerykańskich, sztuki ludowej oraz własnych doświadczeń duchowych. W naszej galerii wiszą również obrazy wibrujące energią koloru - drukowane na płótnie - Anny Deflinity Mecydyfis.Ponadto polecamy oryginalne kolczyki recyklingowe Roberta Borowskiego- z puszek po napojach, żaróweczek, skrawków materiału z babcinej sukni - powstają tak wdzięczne postacie jak czarownica Vassylissa,Panienki z Parasolkami czy Wesołe Żniwiarki.W Sztuce Ubioru gościmy projektantkę Mad.Nox, współpracującą z Maldororem. W jednej z jej kreacji występował swego czasu w X Factor Michał Szpak. Przemysław Gruszczyński prezentuje u nas technikę raku -XVII-wieczną japońską sztukę tworzenia ceramiki, malowanej żywym ogniem.
  Zapraszamy do współpracy-malarzy, rzeźbiarzy, projektantów, muzyków oraz rękodzielników. Oferujemy nie tylko rynek zbytu, ale i miejsce wdziałach "Artykuły", "Warsztaty" i "Wystawy", jak i usługi wydawnicze.Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, wyślijcie list na adres info@art-corner.pl.Wszystkich spragnionych kontaktu ze sztuką, zachęcamy - odwiedzajcie nas często, nasza galeria rozwija się nadal, a oferta z każdą chwilą staje się coraz bogatsza. Http://zakatek-sztuki.pl ihttp://art-corner.pl

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artkatalog.pl - Katalog artystyczny »

  Artkatalog.pl - Katalog artystycznyW necie działa wiele katalogów stron. Da się dodać do nich strony internetowe z każdej dziedziny. Niestety sporo z nich jest niskiej jakości i nic porządnego nie wnoszą. Na szczęście istnieją również zadbane katalogi tematyczne. Jednym z takowych katalogów jest Artkatalog, do jakiego wolno dołożyć witryny z gałęzi takich jak np: film, literatura lub media. Chcąc dostrzec młode wpisy powinno się wpaść na kanał Rss katalogu. Są też listy stron najczęściej odwiedzanych oraz dodatkowo najbardziej popularnych. Jeżeli pragniecie Państwo podnieść pozycję witryny w katalogu to stanowczo pożądane byłoby dodać odnośnik zwrotny do katalogu u Was na stronie www. Serdecznie do tego namawiamy gdyż jest wówczas szansa, że Państwa strona znajdzie się na liście stron odsyłających w katalogu i będzie silnie podlinkowana. Na koniec pragnęlibyśmy zaprezentować w jaki sposób powinny wyglądać tytuły stron dorzuconych do katalogu. Oto parę przykładów: "Zespół muzyczny:: nazwa" lub "Nazwa:: Kamerzysta na wesele". Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przeróżnych metod, gatunków, styli artystycznych aby wypromowali swoje strony i wyszli z "cienia" i się pokazali całemu światu. Internet to wielkie, potężne okno na świat, które może wypromować każdego artystę. Każdy artysta ma możliwość pozyskania swoich odbiorców bez względu na to, że komuś jednemu się ta sztuka nie spodoba. Muzyk znajdzie swoich słuchaczy, malarz odbiorców malarstwa, kabareciarz widzów itd. Nie daj się więcej szukać po poddaszach czy piwnicach. Wyjdź do ludzi. Znajdź swoje miejsce w internecie.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »

Prasa i wydawnictwa - nowa strona:

Adres: