Kategoria: Szkoły i kursy plastycze

1 · 2 · następna strona »
 • Kursy rysunku artystycznego, Zielona Góra, Bielsko »

  Kursy rysunku artystycznego, Zielona Góra, BielskoKurs rysunku w Zielonej Górze. Zajęcia prowadzone są przez osobę z wieloletnim doświadczeniem, której uczniowie są obecnie studentami lub absolwentami takich kierunków jak: architektura wnętrz, architektura klasyczna, konserwacja zabytków na bardzo znanych i cenionych uczelniach w Polsce (we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu czy Zielonej Górze).

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła fechtunku »

  Szkoła fechtunkuSzkoła Fechtunku Historycznego Maximus z Bydgoszczy nawiązuje do tradycji dawnych szkół szermierki . Jej struktury wewnętrzne i charakter działalności podporządkowane są tej idei. Za swój główny cel obraliśmy nauczanie, poznawanie, odtwarzanie i rozwój sztuk walki białą bronią różnych epok - aktualnie średniowiecza. Szkoła zajmuje się ponadto poznawaniem kultury i obyczajowości dawnych czasów oraz propagowaniem historii, kultury i szermierki.

  Data dodania: 04 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Centrum edukacji Alfa, liceum plastyczne, Warszawa »

  Centrum edukacji Alfa, liceum plastyczne, WarszawaWłaściwie każdy rodzic preferuje dla swojego pociechy spokojnie natomiast nie w każdym momencie wie, jak postępować prawidłowo a tylko kieruje się intuicją. Coraz więcej jest zajęć organizowanych już dla nieznacznych dzieci, przykładowo zajęcia plastyczne dla dzieci Warszawa, dzięki którym nasze maluchy mogą nie tylko wspólnie utworzyć jakieś prace plastyczne niemniej jednak również oswoić się z grupą i pracą w kategorii rówieśników.

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Kurs rysunku KrakówProwadzimy kursy przygotowujące do egzaminów wstępnych z rysunku odręcznego na kierunki architektura oraz architektura wnętrz na uczelnie w Krakowie. Prowadzimy kursy rysunku w grupach do 10 osób. Oferujemy kursy 1 i 2 letnie. Posiadamy pracownię przystosowaną do rysowania z modelu, prowadzimy zajęcia plenerowe. Nasz szkoła rysunku działa nieprzerwanie od 20 lat

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaczarowany Ołówek - Zajęcia plastyczne »

  Zaczarowany Ołówek - Zajęcia plastyczneFirma prowadzi Warsztaty Artystyczne dla dzieci. Organizowane, dla przedszkoli, zajęcia to nie tylko plastyka, ale podróż dziecka poprzez techniki i materiały używane przez dorosłych artystów plastyków. Każde zajęcia wyglądają inaczej, bogaty program dostarcza różnorodności i niepowtarzalności zajęciom. Dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie, dzięki czemu z ochotą uczą się i rozwijają manualnie poprzez dobrą zabawę.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Szczecin »

  Szkoła muzyczna SzczecinNasza oferta skierowana jest wszystkich chętnych dzieci, młodzieży i dorosłych. Oto propozycje prowadzonych przez nas zajęć: programy instrumentalne, zajęcia wokalne, emisja głosu, kształcenie słuchu z zasadami muzyki, korepetycje. Nasza kadrę pedagogiczna stanowią osoby z wykształceniem muzyczny, przygotowane do pracy z dziećmi dzięki temu wszystkie zajęcia sa prowadzone w luźnej atmosferze aczkolwiek bardzo profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty batiku »

  Warsztaty batikuDlaczego warto stworzyć swój batik? Poznasz technikę barwienia tkaniny na zimno, odkryjesz właściwości kolorów, rozwiniesz indywidualną ekspresję, wyćwiczysz precyzję. rnBatik możesz wykorzystać jako obrazek, tkaninę użytkową lub element ubioru. Niepowtarzalnym elementem każdego batiku są jego spękania (krakelury), które powstają samoistnie w procesie barwienia - tu już bym nic więcej nie wstawiała.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rysowania »

  Nauka rysowaniaSzkoła rysunku MuzaWena - przygotowujemy licealistów do egzaminów na architekturę i ASP, prowadzimy kursy dla hobbystów dla których rysunek i malarstwo są pasją i pragną ją rozwijać. Zajęcia odbywają się w Warszawie w tygodniu i w weekendy. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii prac wykonanych przez naszych uczniów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Kurs rysunku KrakówStrona szkoły MDK-Kurs rysunku Kraków, organizatora kursów z rysunku odręcznego dla kandydatów na architekturę, który oferuje lekcje rysunku przygotowujące do studiów architektonicznych i egzaminu na kierunki: architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu w Krakowie. Na stronie bogata galeria rysunku odręcznego podzielona na tematyczne działy o architekturze, projektowaniu, rysowaniu postaci.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Szkoły Artystyczne »

  Krakowskie Szkoły ArtystyczneKrakowskie Szkoły Artystyczne - Cracow School of Art and Fashion Design - nowoczesna edukacja na europejskim poziomie, kierunki: szkoła artystycznego projektowania ubioru, szkoła kreatywnej fotografii, szkoła projektowania wnętrz, szkoła aktorska SPOT, visual merchandising. Dzienne, zaoczne, bez egzaminu.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna Yamaha w Łodzi »

  Szkoła Muzyczna Yamaha w ŁodziSzkoła Muzyczna Yamaha Łódź zaprasza dzieci i młodzież do przeżywania radości ze wspólnego muzykowania, w naszej szkole KAŻDY znajdzie coś dla siebie. Oferujemy studiowanie gry na wybranym instrumencie oraz oryginalny sposób spędzenia wolnego czasu, w przychylnej atmosferze.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  Szkoła muzyczna WarszawaZapraszamy na stronę internetową ARTE, jesteśmy szkołą muzyczną w Warszawie. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to innowacyjne metody nauczania, dzięki którym nauczymy ciebie śpiewać, czy grac na instrumencie w bardzo przyjemny i bezbolesny sposób. Nasza kadra to doświadczeni i praktykujący ludzie, co dodatkowo uatrakcyjnia naszą ofertę.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Szkoły i kursy plastycze - nowa strona:

Adres: