Kategoria: Ilustratorzy

 • Grafik ilustrator »

  Grafik ilustratorGaleria prac Iwony Walaszek: Grafika komputerowa - projekty graficzne: okładki książkowe, karnety okolicznościowe. Ilustracje książkowe, ilustracje dla dzieci. Malarstwo olejne: pejzaż, martwa natura.

  Data dodania: 20 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Galeria autorska Marcina Piwowarskiego »

  Galeria autorska Marcina PiwowarskiegoStrona z ilustracjami do książek dziecięcych. Autorska galeria ilustracji zrobionych do książek polskich i zagranicznych, w różnych technikach i stylach. Ciekawy przekrój prac tego autora.

  Data dodania: 11 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ilustracje, grafika na okładki »

  Ilustracje, grafika na okładkiAgnieszka Lodzińska, artysta grafik, projektant. Ilustracje i projekty graficzne: ilustracje komputerowe i tradycyjne realistyczne abstrakcyjne prezentacyjne ilustracja 2d 3d storyboardy, animatiki, komiksy, piktogramy, ikony, packshoty, opakowania, wizualizacje, tapety, projektowanie graficzne.

  Data dodania: 30 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie okładek książkowych »

  Projektowanie okładek książkowychStudio KARANDASZ ubiera treść książek w formę graficzną i przedstawia na ich okładkach, co jest potocznie zwane jako projektowanie okładek. Profesjonalnie wykonana okładka książki powinna ilustrować jest treść, pomagając tym samym w jej promocji na rynku czytelniczym. Przygotowujemy nasze prace do druku w postaci klisz lub zamkniętych plików PDF.

  Data dodania: 16 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Decollage - design, sztuka, styl »

  Decollage - design, sztuka, stylBlog, którego tematyką jest design w różnych odsłonach: architektura, wnętrza, meble, moda, projektowanie graficzne, typografia, reklama, fotografia. Opisuję aktualne wydarzenia, trendy, a także klasyczne ikony designu. Pojawiają się także sylwetki projektantów - zarówno początkujących, jak i tych, którzy już odnieśli sukces. Zapraszam po codzienną dawkę inspiracji!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maja Popović »

  Maja PopovićMaja Popović urodzona we Wrocławiu w 1981 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru. Zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową oraz projektowaniem ubioru.W swoim malarstwie łączy style w dowolnej formie, często nawiązując do form organicznych oraz tożsamości człowieka. Ogromny nacisk kładzie na kolor i ekspresję formy. W swoim dorobku ma kilka wystaw w Polsce i za granicą ( Niemcy, Irlandia).

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imbir Pracownia Plastyczna »

  Imbir Pracownia PlastycznaZ wykształcenia jestem artystą plastykiem; ukończyłam wydział malarstwa i grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zajmuję się rysunkiem, ilustracją, artystyczną dekoracją ścian oraz rękodziełem artystycznym. Zapraszam do obejrzenia moich prac w dziale galeria.

  To było oficjalnie, a bardziej na luzie….

  Ja czyli Ewa, czyli mama Krzyśka i Miśka, czyli współlokatorka i żona niejakiego Andrzeja. Rysowniczka. Kociara.
  Lubię koty (na stanie dwie upiorne sztuki), rosół, czekoladę, wycieczki, zbieranie grzybów, bycie chudą, spać……mogłabym wymieniać do rana.
  Zapraszam do zapoznania się z moim światem.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ilustracje - Monika Rejkowska »

  Ilustracje - Monika RejkowskaPortfolio ilustratorki Moniki Rejkowskiej. Na stronie znajdują się zbiory ilustracji wykonywanych techniką cyfrową (ilustracje wektorowe) oraz malowanych ręcznie (akwarelami, tuszem oraz pastelami). Zamieszczone w galeriach ilustracje dotyczą takich dziedzin jak ilustracja prasowa (gazety i magazyny), ilustracja wydawnicza (książki) oraz ilustracja dziecięca. Na stronie obecny jest również ilustrowany blog z przemyśleniami autorki oraz wpisami dotyczącymi ilustracji i grafiki.
  W portfolio ilustratorki znajduje się również oferta dla agencji graficznych, reklamowych oraz osób indywidualnych, która obejmuje projekty postaci (brand hero), projekty gier planszowych oraz ilustracje na zamówienie.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »

Ilustratorzy - nowa strona:

Adres: