Kategoria: Galerie obrazów

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Obrazy olejne na zamówienie »

  Obrazy olejne na zamówienieGaleria kazina.pl - największa internetowa galeria sztuki. Prace wielu znanych, a także dotąd nie odkrytych Artystów. Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja zleceń. Obrazy olejne na zamówienie oraz niepowtarzalne Dzieła. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2006 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy, pejzaże, krajobrazy, postacie - reprodukcje »

  Obrazy, pejzaże, krajobrazy, postacie - reprodukcjeGaleria 606 - Prowadzimy sprzedaż obrazów, malowane na zamówienie. Dowolne rozmiary i oprawy. Reprodukcje i obrazy podzielone na wiele kategorii i pod kategorii ułatwiających szukanie. Obrazy wysokiej jakości za przystępną cenę. Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja zleceń. Zapraszamy do współpracy sklepy meblowe, biura projektowe, architektów, hotele oferując reprodukcje, obrazy.

  Data dodania: 08 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Zieleńska galeria obrazów »

  Małgorzata Zieleńska galeria obrazówMalarstwo natchnione kolorem. Obrazy olejne, akwarelowe, rysunki pastelą jakie można polubić, bo przedstawiają rzeczy proste, wzięte z natury. Galeria Małgorzaty Zieleńskiej to własne spojrzenie na przyrodę i otaczający świat, przetworzony we wspaniałe obrazy.

  Data dodania: 11 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Na Kanapie »

  Galeria Na KanapieTwoje wnętrze - nasze detale: obrazy olejne, lustra, malowane szkło, decoupage, .... wszystko tworzone z myślą o Tobie, Norbert Hans i jego pracownia. Miejsce dla wszystkich miłośników rzeczy ładnych i przyjemnych. Wystarczy usiąść na kanapie...

  Data dodania: 21 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • ArtMiro »

  ArtMiroGaleria obrazów - Kamil Mirocha. Malarstwo olejne, rysunek, grafika, batik, fotografia, identyfikacja wizualna, projektowanie plakatu, wydawnictwa, wirtualna galeria obrazów, obrazy malowane na zamówienie, reprodukcje i obrazy, dowolne rozmiary i oprawy obrazów, oryginalne obrazy, grafiki i malarstwo, sztuka doskonała na prezent lub dekoracje.

  Data dodania: 04 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Twoj-portret.pl - Galeria obrazów, portrety na zamówienie »

  Twoj-portret.pl - Galeria obrazów, portrety na zamówienieObecnie każdy może stać się posiadaczem wyjątkowego obrazu, fotografii, która stanie się gustowną, niepowtarzalną ozdobą wnętrza, wspomnieniem ważnych momentów życia, reprezentacyjnym elementem gabinetów. Portret jest również doskonałym pomysłem na prezent, nie tylko dla najbliższych, ale i przyjaciół czy partnerów biznesowych - może być bowiem dowodem uczuć, wyrazem szacunku, serdecznym podziękowaniem, albo sympatycznym prezentem "niespodzianką".

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria prac plastyków »

  Galeria prac plastykówW galerii zamieściliśmy praca nagrodzone na Ogólnopolskim Konkursie. Prace młodych artystów wykonane są w rożnych technikach: malarstwo, rysunek, grafika. Młodzi artyści jeszcze nie raz będą podziwiani na różnych konkursach i wystawach. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na stypendia dla uzdolnionych młodych artystów.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Obrazów Rara »

  Galeria Obrazów RaraNa stronie Galerii Rara znajdą Państwo ręcznie malowane obrazy: tryptyki, pastele, abstrakcje, kwiaty. Wystawiane obrazy są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Świetnie wyglądają na ścianie zarówno salonu jak i sypialni. Idealne do domu, firmy, doskonałe jako prezent. Każdy prezentowany obraz jest jedyny i niepowtarzalny, od początku do końca malowany odręcznie przy użyciu różnych technik, co w dobie "malarstwa" cyfrowego ma szczególne znaczenie. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pentaptyki »

  PentaptykiW naszej internetowej galerii posiadamy olbrzymią kolekcje obrazów w formacie tryptyku, pentaptyku, oraz w standardowych kształtach. Nasze obrazy charakteryzują się niespotykaną jakością i żywymi kolorami przyciągającymi wzrok. Prze kilka lat udoskonalania procesu wydruku obrazu na płótnie doszliśmy do perfekcji.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Limitowane edycje fotografii w egalerii »

  Limitowane edycje fotografii w egaleriiW serwisie znajduje się niepowtarzalna kolekcja fotografii. Proponowane przez nas zdjęcia znakomicie sprawdzą się jako dekoracja wnętrz, zarówno mieszkań prywatnych, jak i biur. Nasze foto obrazy przedstawiają różne dziedziny życia, prezentują piękno przyrody, sportu, a także miejskich aglomeracji. Wszystkie oferowane w naszej galerii zdjęcia pochodzą z owanych edycji, co potwierdzają dołączone do nich certyfikaty.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria malarstwa, Otwock »

  Galeria malarstwa, OtwockCoraz więcej osób jest zainteresowanych malarstwem i grafiką. Z biegiem czasu powstaje więc coraz więcej galerii o o takiej tematyce. Zapraszam Państwa do obejrzenia i kupna prac świetnej malarki - Kamili Białkowskiej-Ismaił. Zajmuje się ona od wielu lat tworzeniem obrazów współczesnych farbami olejnymi oraz metodą autorską polegającą na łączeniu monotypowych odbitek z malarstwem, co daje piękny efekt. Dzięki solidnemu warsztatowi (studia magisterskie i doktoranckie związane ze sztuką) i wyobraźni nie znającej granic.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów - Maestro Art Design »

  Galeria obrazów - Maestro Art DesignSerdecznie zapraszamy do naszej nowo otwartej galerii sztuki. W ofercie proponujemy Państwu sprzedaż obrazów a także wysokiej klasy pozłacane i bogate w dekoracyjny detal - ramy. Naszą ekspozycję wzbogacają szkła artystyczne(misy, wazony). Świadczymy także szeroki wachlarz usług związanych z naszą branżą, a mianowicie: profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej ramy, kolorystyki i rodzaju e-partout, odświeżanie starych płócien i ich konserwacja.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Galerie obrazów - nowa strona:

Adres: